عکس دختر علی دایی

به گزارش مسافرت رو، دختر علی دایی در کنار پسرها دیده شد.دنیز دختر علی دایی عکسی را در کنار چند پسر به اشتراک گذاشت.

عکس دختر علی دایی

علی دایی آقای گل جهان بوده است. علی دایی متاهل است. علی دایی یک دختر به نام دنیز دارد. در حال حاضر علی دایی در جهانی فوتبال حضور موثر ندارد. در ادامه عکس دنیز دختر علی دایی دختر اسطوره فوتبال کشورمان عکسی را در کنار پسران فامیلشان به اشترک گذاشته است.

دایی در دوران فوتبالش مصدومیت های زیادی را تجربه کرده است اما به گفته خود دایی مصدومیت خطرناک برابر بحرین تلخ ترین حادثه دوران ورزش اش بوده است.

این مصدومیت شهریار فوتبال ایران در اولین سال های حضورش در تیم ملی و اولین تقابلش با بحرین رقم خورد؛ تا حدی که شاید این مصدومیت می توانست به قیمت جان دایی یا کنار گذاشتن فوتبالش تمام شود!

در بازی های آسیایی هیروشیما و مصاف ایران و بحرین که با تساوی بدون گل سرانجام یافت، علی دایی در یک حمله با در نظرگرفتن احتمال بسیار بالای برخورد با دروازه بان حریف، این ریسک بزرگ را انجام داد و زودتر از او به توپ رسید و با سر به توپ ضربه زد.

ضربه دایی گل نشد اما ضربه عمدی علی حسن دروازه بان حریف درست به هدف خورد و طحال علی دایی را پاره کرد!

دایی بعد از این صحنه با وجود درد تا سرانجام نیمه اول بازی کرد و بین دو نیمه تعویض شد و در رختکن ماند. بعد از سرانجام بازی وقتی اعضای تیم ملی به رختکن آمدند دایی را بیهوش دیدند.

پزشک دایی گفت او دچار پارگی طحال و خونریزی شدید داخلی شده و اگر دیرتر به بیمارستان می رسید اتفاق بدی می افتاد. دایی اما مدتی بعد دوباره برگشت و بهترین گلزن جهان در رده ملی شد.

البته علی دایی در دوران مربیگری هم یک بار در جهت برگشت به تهران در جاده کاشان دچار سانحه رانندگی شد و از خطر مرگ نجات یافت.

منبع:وقت صبح

منبع: رکنا
انتشار: 23 فروردین 1401 بروزرسانی: 23 فروردین 1401 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 2075

به "عکس دختر علی دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس دختر علی دایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید