رویت یک جانور عجیب الخلقه در خیابان!

به گزارش مسافرت رو، پرسه زدن یک جانور عجیب الخلقه در خیابان تعجب اهالی محل و کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

رویت یک جانور عجیب الخلقه در خیابان!

به گزارش خبرنگار، روزانه ویدئو های زیادی در فضای مجازی منتشر می شود؛ از ویدئو های سرگرمی و آموزشی گرفته تا ویدئو های ورزشی و حوادث. اما برخی از این ویدئو ها پس از انتشار مورد توجه کاربران قرار گرفته و تبدیل به ویدئو هایی داغ می شوند، مانند ویدئویی که یک موجود عجیب الخلقه سه چشم را در حال پرسه زدن در خیابان نشان می دهد.

در این ویدئو یک موجود عجیب الخلقه به نظر جهش یافته سیاه رنگ که سه نقطه سفید رنگ روی صورتش دارد دیده می شود. برخی از کاربران این سه نقطه سفید رنگ را چشم این حیوان دانستند. این ویدئو پس از انتشار در تیک تاک مورد توجه کاربران قرار گرفت. کاربری با نام ایرویو با انتشار این ویدئو در تیک تاک نوشت: این دیگه چه موجودیه؟

این ویدئو از زمان انتشار تا به امروز بیش از چند میلیون بیننده داشته و هزاران کامنت دریافت کرده است. یکی از کاربران در کامنتی نوشت: این یک سنجاب است. کاربر دیگر نوشت: در نگاه اول شبیه به موش به نظر می رسد و حتی گربه.

گفتنی است؛ این نخستین بار نیست که انتشار چنین ویدئو هایی خبرساز می شود. چندی پیش نیز انتشار ویدئویی از یک مرد استرالیایی که جانوری عجیب شبیه به کرم را در مقابل محل اقامت خود پیدا کرده بود خبرساز شده بود.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 19 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 19 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1664

به "رویت یک جانور عجیب الخلقه در خیابان!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رویت یک جانور عجیب الخلقه در خیابان!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید