حسادت به مهره های برانکو!

به گزارش مسافرت رو، نتایجی که پرسپولیس در طول چند سال اخیر کسب نموده، قابل تقدیر و ستایش است. این را می توان از رضایت طرفداران این تیم در چند سال اخیر به خوبی فهمید. اما با ارج نهادن و قدردانی از زحمات بازیکنان و مجموعه مدیریتی پرسپولیس در طول چند سال اخیر، به جرات می توان گفت که موفقیت های پرسپولیس و آنهم تیمی که با بی تدبیری بعضی مربیان و مدیران، چندین سال گرفتار حواشی بود و قادر به برآورده کردن انتظارات طرفدارانش نبود، پیش از همه و بیش از همه مدیون مدیریت فنی برانکو ایوانکوویچ است. پرسپولیس لیگ چهاردهم و حتی نیم فصل اول لیگ پانزدهم را کابوس وار سپری کرد تا اینکه در اوایل نیم فصل دوم لیگ پانزدهم سرو کله برانکو پیدا شد و البته انتظاری از او و تیمش برای لیگ پانزدهم نبود اما در همان سال اول حضور برانکو پرسپولیس فقط به خاطر تفاضل گل، نتوانست قهرمان گردد که البته بعداز این دو قهرمانی پشت سر هم نصیب سرخ پوشان شد. نتایج درخشان پرسپولیس بارها و بارها بازگو شده است، اما موضوعی که باعث شد مجدداً بخش کوتاهی از عملکرد برانکو در پرسپولیس را بیان کنیم این بود که اکنون به سلیقه و انتخاب های برانکو در پرسپولیس حسادت می گردد.

حسادت به مهره های برانکو!

در روزهایی که پرسپولیس محروم از جذب بازیکن بود، برانکو با همان مهره هایی که داشت توانست به خواسته های خودش و طرفداران به خوبی جواب بدهد، اما این تنها کار برانکو نبود، این مربی در کمال تیزهوشی و با فراست کامل توانست مهره های برتر فوتبال کشورمان را برای پرسپولیس ذخیره کند. مهره های مثل سروش رفیعی، مهدی ترابی، نادری و... که حالا عده ای تازه متوجه شدند که این بازیکنان چقدر مهره های باارزشی هستند که برای پرسپولیس جذب شدند.

واقعیت این است که دیگر کار از کار گذشته و برانکو تیم دلخواه خود را بسته است و پرسپولیس نیازی به بازیکن دیگری ندارد، اما این انتها حاشیه سازی ها نیست. در طول روزهای اخیر بارها و بارها در باره جدایی بعضی بازیکنان پرسپولیس صحبت هایی گفته و شنیده شده است که به جرات می توان گفت که همه آنها شایعه ای بیش نبوده و تنها ساخته و پرداخته ذهن کسانی است که تازه متوجه شدند برانکو چه مهره های با ارزشی را جذب و یا حفظ نموده است. کار به همین جا یعنی جدا شدن هر روزه بعضی بازیکنان مثل علی رضا بیرانوند نیز ختم نمی گردد. به طور حتم یکی از مهره های باارزشی که برانکو خیلی زود اقدام به جذب این بازیکن کرد، مهدی ترابی است، بازیکنی که در بازیهای اخیر تیم ملی هم به خوبی شایستگی هایش را نشان داد. حالا چند روزی است که روی این بازیکن تمرکز شده است و هر روز شاهد صحبت های ضدو نقیض در باره او هستیم. یک روز خبر از احتمال جدایی او می دهند، روز دیگر خبر از این می دهند که سطح ترابی بالاتر از پرسپولیس است و حرفهای مختلف دیگری که به نظر می رسد خیلی ها تازه فهمیده اند که برانکو در جذب بازیکن برای تیمش چقدر حرفه ای و ارزشمند عمل نموده است و حالا جز حسادت و حاشیه سازی، کاری از دست کسی بر نمی آید.

11

منبع: ایران ورزشی
انتشار: 9 خرداد 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 193

به "حسادت به مهره های برانکو!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسادت به مهره های برانکو!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید