تعویض چمن مصنوعی خواسته قلبی نساجی چی ها هست

به گزارش مسافرت رو، به گزارش خبرنگاران، محمود فکری بعدازظهر جمعه درنشست خبری مجازی پیش از بازی تیمش نساجی مازندران برابر ذوب آهن اصفهان گفت، اینکه عنوان می شود که چمن مصنوعی برای نساجی یک برتری نسبت به دیگر تیم های میهمان در ورزشگاه شهید وطنی قائمشهر هست، باید عرض کنم که واقعاً خود ما هم ازچمن مصنوعی اصلاً راضی نیستیم و خوشمان نمی آید.

تعویض چمن مصنوعی خواسته قلبی نساجی چی ها هست

وی افزود: ما دراین ورزشگاه وبه خاطر شرایط و وضع موجود با تمام تلاش وتوان به خاطر فقط میزبان بودن بازی می کنیم وگرنه خود ما هم ازاین چمن اصلاً راضی نیستیم.

چمن مصنوعی وطنی غیراستاندارد است

سرمربی تیم نساجی مازندران با اعلام این مطلب که چمن مصنوعی موجود ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر متأسفانه کیفیت واستانداردهای لازم را ندارد، افزود، چه تیم هایی که میهمان و خود تیم نساجی که میزبان هست، دل خوشی از وضع موجود چمن مصنوعی ورزشگاه ندارد ودراین مورد با دیگر تیم ها هم درد است.

فکری همچنین از پیگیری های مسئولان استانی وکشوری برای حضور در ورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر وقول آنها برای تعویض کامل چمن مصنوعی واستفاده ازچمن طبیعی دراین ورزشگاه قدردانی کرد وگفت: امیدوارم که این حضور وقول مسئولان اجرایی استانی وکشوری، هرچه زودتر اجرایی وعملیاتی شود.

وی افزود، البته خیلی مهم هست که یک چمن خوب درورزشگاه داشته باشیم ومهم تر آنکه موضوع نظارت ونگهداری آن هست که امیدوارم به این دو موضوع توجه جدی شود.

امیداورم برنده آخرین بازی خانگی باشیم

سرمربی تیم نساجی مازندران همچنین درخصوص بازی مهم تیمش برابر ذوب آهن گفت، که آخرین بازی امسال لیگ برتر درقائمشهر را میزبا نی می کنیم، و ای کاش که دراین بازی ازحضور تماشاگران فهیم قائمشهری بهره می بردیم، اما مثل بازی های قبل وجودشان را حس خواهیم کرد.

فکری گفت، امیدوارم بچه ها دربازی فردا شب با تمام وجودشان مثل بازی های قبل بازی کنند وآخرین بازی خانگی امسال لیگ را با یک نتیجه خوب وبا پیروزی به سرانجام برسانیم.

وی افزود، البته بازی سختی برابر ذوب آهن هست، این تیم به هردلایلی امسال نتوانست نتایج خوبی را کسب کند، اما درمجموع تیم بسیار خوبی هست و امیدوارم که ازاین بازی هم با یک پیروزی بیرون بیاییم.

آمار مصدومان نساجی بالا رفت

سرمربی تیم نساجی مازندران درخصوص بازیکن مصدوم ومحروم تیمش برابر تیم ذوب آهن گفت، متأسفانه تعداد مصدوم های نساجی از نیم فصل دوم به بعد زیاد شده ومجتبی ممشلی آخرین مصدوم تیم ما بوده که به لیست مصدومان ما اضافه شد.

فکری با اشاره به اینکه دربازی فردا شب عرفان معصوم دیگر بازیکن تیم نساجی نیز به علت محرومیت نمی تواند تیم را همراهی کند، ابرازامیدواری کرد، بازیکنان جایگزینی که فردا به میدان می فرایند بتوانند کیفیت لازم وتوانایی های خودشان را نشان بدهند.

تیم نساجی مازندران درچارچوب هفته بیست ونهم رقابتهای لیگ برترفوتبال باشگاه های کشور که آخرین خانگی فصل این تیم نیزمحسوب می شود، از ساعت 20:45 شنبه شب درورزشگاه شهیدوطنی قائمشهر میزبان تیم ذوب آهن اصفهان است.

نساجی تا سرانجام هفته بیست وهشتم با 39 امتیاز در رده هشتم و ذوب آهن با 29 امتیاز در رده دهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مهر 1399 بروزرسانی: 10 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1231

به "تعویض چمن مصنوعی خواسته قلبی نساجی چی ها هست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعویض چمن مصنوعی خواسته قلبی نساجی چی ها هست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید