اصناف به دنبال پایین آوردن کرکره مغازه ها نیستند

رئیس اتاق اصناف مرکز البرز گفت: در حال حاضر شاهد صفوف طولانی برای دریافت بعضی مایحتاج اساسی مثل گوشت و مرغ هستیم که این به هیچ وجه در شأن مردم نیست.

اصناف به دنبال پایین آوردن کرکره مغازه ها نیستند

حمید کریمی در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به اعمال تحریم ها و وضعیت مالی موجود باید همه دست در دست هم دهیم تا از بحران پیش آمده عبور کنیم. در شرایط فعلی باید بیش از گذشته به اصناف به عنوان افسران مالی کشور بها دهیم تا با فعالیت آنها بتوانیم بخشی از مسائل پیش آمده را برطرف کنیم.

وی افزود: خوشبختانه در بحث توزیع، تنظیم بازار و تأمین احتیاجات مردم اقدامات خوبی انجام شده و قول می دهیم در این حوزه از هیچ تلاشی فروگذار نباشیم.

کریمی با بیان اینکه اصناف به دنبال پایین آوردن کرکره مغازه های خود در شرایط فعلی نیستند، گفت: صاحبان واحدهای صنفی اغلب درک درستی از شرایط موجود دارند و به دنبال تعطیل کردن مغازه های خود نیستند ولی می خواهند مسائلشان با تعامل و پیگیری حل گردد.

رئیس اتاق اصناف مرکز البرز خاطر نشان کرد: در حال حاضر واحدهای صنفی با مسائل زیادی روبرو هستند که عوارض صنفی و مالیات عمده ترین آنهاست. از شهرداری ها انتظار داریم در دریافت عوارض صنفی ملاحظات لازم را داشته باشند و دارایی نیز تعامل با اصناف را رعایت کند.

کریمی بیان نمود: اگر کارها و اقداماتی که مربوط به اصناف است به خود آنها واگذار گردد بسیاری از مسائل موجود حل می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: بروزرسانی: 3 تیر 1398 شناسه مطلب: 221

به "اصناف به دنبال پایین آوردن کرکره مغازه ها نیستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اصناف به دنبال پایین آوردن کرکره مغازه ها نیستند"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید