طراحی داخل ویلا: ارتش روسیه ضامن صلح در قره باغ است

به گزارش مسافرت رو، وزیر دفاع روسیه نیروهای ارتش این کشور را ضامن برقراری صلح در منطقه قره باغ کوهستانی دانست.

طراحی داخل ویلا: ارتش روسیه ضامن صلح در قره باغ است

جهت دریافت خدمات طراحی داخل ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. گروه آبان با سالهای تجربه طراحی معماری و ساخت و مشارکت در پروژه های ساختمانی ویلا و باغ کوچک و بزرگ بهترین انتخاب جهت مشاوره و اجرا میباشد.

به گزارش خبرنگاران، سرگئی شویگو وزیر دفاع روسیه، در سخنان خود در نشست عمومی شورای عمومی وزارت دفاع این کشور، ارتش روسیه را ضامن برقراری صلح در منطقه قره باغ کوهستانی دانست.

شویگو در بخشی از سخنان خود گفت: نیرو های حافظ صلح روسیه بیش از 1 سال است که شرایط زندگی مسالمت آمیز در قره باغ کوهستانی را فراهم کردند تا روابط میان جمهوری آذربایجان و ارمنستان بهبود یابد. در حال حاضر حادثه ای جدی در این منطقه ثبت نشده است.

وزیر دفاع روسیه در ادامه با بیان آن که ارتش روسیه به نقش خود به عنوان ضامن و برقرار کننده صلح در این منطقه ایفا خواهد نمود، اضافه نمود: ارتش روسیه از ابتدای سال تا به امروز 348 عملیات بشردوستانه در روسیه داشته و بیش از 650 تن مواد غذایی و مایجتاج اولیه را نیز توزیع نموده است.

تنش میان ارمنستان و جمهوری آذربایجان بعد از جنگی که سال گذشته میان این دو کشور درگرفت و در پایان با میانجیگری روسیه به توافق آتش بس منجر شد، آرام نگرفته است و دو طرف در نیمه نوامبر مجدد از کشته شدن شماری از نیرو های خود در درگیری مرزی و نقض آتش بس سخن گفتند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1981

به "طراحی داخل ویلا: ارتش روسیه ضامن صلح در قره باغ است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طراحی داخل ویلا: ارتش روسیه ضامن صلح در قره باغ است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید