آموزش پیش دبستانی به اپلیکیشن شاد افزوده می گردد

به گزارش مسافرت رو، تهران (پانا) - مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش درباره اضافه شدن قابلیت های شاد گفت آموزش به پیش دبستانی ها در نظر گرفته شده که قرار است به زودی در شاد اضافه گردد.

آموزش پیش دبستانی به اپلیکیشن شاد افزوده می گردد

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات ویزای تحصیلی انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش ایلنا، محمود حبیبی مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و ارتباطات آموزش و پرورش درباره دشواری بعضی از دانش آموزان مقطع ابتدایی در استفاده از فضای شاد و عدم آشنایی با این اپلیکشین گفت: والدین دانش آموزان در این زمینه می توانند به آنها یاری نمایند و تا زمانی که آموزش تمام می گردد، در کنارشان باشند.

حبیبی ادامه داد: طبیعی است که پدر و مادر باید به دانش آموزان در سنین پایین تر یاری بیشتری نمایند. نقش والدین در این فضای جدید نیز به علت آموزش فرزندان هر روز رو به افزایش است.

مدیر کل دفتر فناوری ارتباطات وزارت آموزش و پرورش گفت: هر کلاس درس آموزشی برای دانش آموزان ابتدایی 35 دقیقه در نظر گرفته شده است، ولی حضور در فضای مجازی سقفی ندارد و نظارت و مدیریت کردن این مساله با پدر و مادر است.

وی در پاسخ به این سوال که بعضا پیش می آید دانش آموزان در اپلیکیشن شاد حضور و غیاب می شوند و بعد برای ادامه آموزش به نرم افزارهای دیگری می فرایند؟ چرا هنوز اطمینان لازم نسبت به شاد ایجاد نشده است؟ گفت: اینکه ما بخواهیم بگوییم همه صد درصد این اپلیکشین را پسندیده اند، اینطور نیست، زیرا یک بخش از آن سلیقه ای است.

حبیبی گفت: ممکن است دو اپلیکشین موازی کنار هم باشد و من یکی را انتخاب کنم، شما هم یک اپلیکشین دیگر را انتخاب کنید، ولی کاربری شاد بالا است. طبق آمار و گزارشاتی که ما هر روز از شاد دریافت می کنیم، میزان مخاطبان در این شبکه افزایش داشته است، این یعنی اقبال به اپلیکیشن شاد رو به افزایش است.

وی در واکنش به اینکه آنچه اقبال خوب از شاد شده شاید بر اساس اجبار باشد، زیرا دانش آموزان راه دیگری جز انتخاب شاد نداشته اند؟ گفت: اینکه ورود به شاد اجبار است را من قبول ندارم، اما در هر صورت کاربری شاد رو به افزایش است و این کاربری با برطرف احتیاجها همراه است.

مدیر کل دفتر فناوری ارتباطات وزارت آموزش و پرورش گفت: اگر اینطور نبود، در همان روزهای اول که شاد راه اندازی شد، همین تعداد مخاطبان فعلی مجبور بودند به شاد بیایند، ولی فعالیت شان به اندازه الان نبوده که الان مشاهده می کنیم. در حال حاضر فعالیت ها افزایش داشته و این نشان می دهد که قابلیت های شاد برای آنها ترغیب نماینده است.

حبیبی تاکید نمود: اینکه انتظار داشته باشیم هر اپلیکیشنی صد در صد مخاطبان را جذب کند، تقریبا شدنی نیست، زیرا سلایق مختلف است.

وی در پاسخ به اینکه نرم افزار شاد چه زمانی تکمیل خواهد شد؟ گفت: هیچ نرم افزاری از جمله شاد توقفی نخواهد داشت. ما هم برای شاد هیچ نقطه توقفی در نظر نگرفته ایم که بگوییم این برنامه از این لحظه به بعد چیزی برای اضافه کردن ندارد. قابلیت های شاد چه به لحاظ زیرساختی و چه به لحاظ امکانات جدید دائما رو به افزایش خواهد بود.

مدیر کل دفتر فناوری ارتباطات وزارت آموزش و پرورش در انتها گفت: اینکه بگوییم چقدر مانده تا شاد به تکامل نهایی خود برسد، فعلا تعیین نیست. به عنوان مثال برای دانش آموزان با احتیاج ویژه برنامه هایی داریم که به زودی به شاد اضافه خواهد شد. همچنین بحث آموزش به پیش دبستانی ها در نظر گرفته شده که قرار است به زودی در شاد اضافه گردد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 آبان 1399 بروزرسانی: 18 آبان 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1310

به "آموزش پیش دبستانی به اپلیکیشن شاد افزوده می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آموزش پیش دبستانی به اپلیکیشن شاد افزوده می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید