تحقق وعده استاندار آذربایجان غربی درخصوص پرداخت تسهیلات به خبرنگاران

به گزارش مسافرت رو، خبرنگاران/آذربایجان غربی مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی گفت: وعده استاندار درخصوص پرداخت تسهیلات به خبرنگاران محقق شد.

تحقق وعده استاندار آذربایجان غربی درخصوص پرداخت تسهیلات به خبرنگاران

به گزارش خبرنگاران به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی ، علی رزازی امروز 27 آبان در ملاقات با مدیر صندوق کارآفرینی امید در استان، با اشاره به ملاقات اخیر تعدادی از فعالین رسانه ای استان با استاندار آذربایجان غربی و درخواست آنان برای پرداخت تسیهلات بانکی گفت: در این ملاقات مقام عالی در تماس تلفنی با نوراله زاده مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید این درخواست را مطرح و ایشان نیز با پرداخت تسهیلات برای 400 نفر از خبرنگاران استان موافقت کرد.

مشاور امور هماهنگی و رسانه استاندار آذربایجان غربی گفت: خوشبختانه با هماهنگی های صورت گرفته، این وعده استاندار تحقق یافت و خبرنگاران استان می توانند به وسیله اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به شعب صندوق های کارآفرینی معرفی و نسبت دریافت تسهیلات خود اقدام نمایند.

در این ملاقات گل محمدی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید نیز با قدردانی از حسن اعتماد استاندار به این صندوق اضافه نمود: این صندوق طبق وعده ماهیانه یکصد مورد تسهیلات بانکی با معرفی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان به خبرنگاران واجد شرایط تسهلات پرداخت نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 11 دی 1400 بروزرسانی: 11 دی 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1977

به "تحقق وعده استاندار آذربایجان غربی درخصوص پرداخت تسهیلات به خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحقق وعده استاندار آذربایجان غربی درخصوص پرداخت تسهیلات به خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید