اعلام محدودیت های ترافیکی اربعین حسینی

به گزارش مسافرت رو، براساس اطلاعات دوربین های نظارت تصویری و سامانه های هوشمند تردد شمار بر خط در حال حاضر غیر از محورهای مسدود و ممنوع ذکر شده در این گزارش بقیه محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آنها به روال عادی جریان دارد.

اعلام محدودیت های ترافیکی اربعین حسینی

کل تردد ثبت شده در شبانه روز گذشته براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1638 ترددشمار فعال در محورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 5.4 درصد افزایش را نشان می دهد. در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 20 درصد، اوج تردد بین ساعات 16 الی 17 و کمترین تردد بین ساعات 4 الی 5 صبح صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب نمایند.

پرترددترین جاده های کشور در 24 ساعت گذشته

آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران، آزادراه ساوه- تهران، آزادراه تهران-ساوه، راستا پاکدشت-تهران و تهران-پاکدشت، محور های تهران-شهریار و شهریار-تهران، آزادراه زنجان-قزوین، محورهای تبریز-ایلخچی و ایلخچی-تبریز و محور کرج-ماهدشت .

محدودیت ترافیکی جاده های مرزی غرب در ایام اربعین حسینی تا 17 آذر

*استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری

تردد همه تانکرهای سوخت رسان عراقی از ساعت 7 روز سه شنبه مورخ 10 آذر تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 14 آذر از همه محورهای استان خوزستان و چهارمحال و بختیاری ممنوع است.

تردد همه کامیون و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 15 آذر در محورهای اهواز - سوسنگرد - بستان - چزابه و اهواز - خرمشهر - شلمچه ممنوع است.

تردد همه اتوبوس ها تا ساعت 14 روز سه شنبه مورخ 17 آذر در محور هفتگل - باغملک - ایذه- دهدز - شهرکرد و بالعکس ممنوع است.

*استان لرستان

تردد همه تانکرهای سوخت رسان عراقی از ساعت 7 روز سه شنبه مورخ 10 آذر الی 24 روز شنبه مورخ 14 آذر از همه محورهای استان لرستان ممنوع است.

تردد همه تریلرها، کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 14 آذر در محورهای پلدختر - اسلام آباد و پلدختر - اندیمشک و بالعکس ممنوع است.

* استان ایلام

تردد همه تانکرهای سوخت رسان عراقی از ساعت 7 روز سه شنبه مورخ 10 آذر الی 24 روز شنبه مورخ 14 آذر از همه محورهای استان ایلام ممنوع است.

تردد همه تریلرها و کامیون ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 روز یکشنبه مورخ 15 آذر از همه محورهای استان ایلام ممنوع است.

* استان کرمانشاه

تردد همه تانکرهای سوخت رسان عراقی از ساعت 7 روز سه شنبه مورخ 10 آذر الی 24 روز شنبه مورخ 14 آذر از همه محورهای استان کرمانشاه ممنوع است.

* محدودیت های ترافیکی جاده های منتهی به شمال تا روز شنبه 14 آذر ماه

تردد موتور سیکلت از ساعت 12 روز دوشنبه 9 آذر الی 24 روز شنبه مورخ 14 آذر از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محورتهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 13 روز آدینه مورخ 13 آذر الی ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 14 آذر از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است؛ با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 و 30 الی 2 بامداد همان روز از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع تریلر و کامیون از راستا کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است؛ همچنین تردد همه کامیون ها و کامیونت ها از ساعت 6 الی 24 روزهای سه شنبه، چهارشنبه، پنجشنبه و آدینه پیش ِ رو ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها از ساعت 6 الی 24 روز های سه شنبه 10 آذر و آدینه 13 آذر از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

در محور اردبیل - آستارا و بالعکس تردد همه تریلرها از ساعت 15 الی 23 روز سه شنبه 10 آذر از ساعت 8 الی 23 روز آدینه 13 آذر از اردبیل به آستارا و بالعکس، ممنوع است.

در محور های قدیم قزوین - رشت و بالعکس تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت 15 الی 24 روز سه شنبه 10 آذر و از ساعت 8 الی 23 روزهای چهارشنبه و آدینه پیش ِ رو در محور قزوین - رشت و بالعکس ممنوع است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی

محور شمشک - دیزین واقع در استان های البرز و تهران تا اطلاع بعدی به دلیل بارش باران و احتمال ریزش کوه مسدود است.

محور سروآباد - پاوه واقع در استان کردستان از ساعت 22:00 مورخ 7 آبان 94 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور گنجنامه-تویسرکان واقع در استان همدان از مورخ 20 آبان 94 تا اطلاع بعدی با توجه به شرایط جوی و صعب العبور بودن راستا مسدود اعلام می گردد.

محور سی سخت - بیده واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از مورخ 25 آبان 94 تا اطلاع بعدی با توجه به کوهستانی و برفگیر بودن و نبود ایمنی کافی راستا مسدود اعلام می گردد.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای در آزادراه تهران-قم

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا انتها سال 94 تردد هرگونه وانت بار حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می گردد.

ممنوعیت تردد به تفکیک یا اولویت وسایل نقلیه

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از راستا فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده های نفتی ممنوع و راستا جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می گردد؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

ممنوعیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

محور اندیمشک - دزفول (پل ورودی سد دز) واقع در استان خوزستان از 4 آذر تا 10 آذر ماه 94 به دلیل اجرای عملیات بتن ریزی دال پل حدفاصل کیلومتر 10 تا 500+10 مسدود بوده و تردد از کمربندی شرق اندیمشک - تقاطع سه راهی دز جنب پلیس راه اندیمشک - خرم آباد انجام می گردد.

در محور کرج - چالوس (کندوان) واقع در استان های البرز و مازندران تا روز 30 آذر 94 روزهای شنبه تا سه شنبه غیر از ایام تعطیلات رسمی، هر هفته از ساعت 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات لکه گیری و روکش آسفالت حدفاصل تونل کندوان تا میدان امیر کبیر تردد همزمان با اجرای عملیات و رعایت جوانب احتیاط انجام می گردد.

بزرگراه تهران ـ فیروزکوه واقع در استان تهران روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل آبسرد تا پل شلمبه تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم راستا) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

در محور هراز روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 الی 18 به غیر از ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات روکش آسفالت حدفاصل شهر آبعلی تا رستوران مرمر تردد با اعمال محدودیت ترافیکی در یک خط عبور (یک سوم راستا) همزمان با اجرای عملیات، انجام می گردد.

محور آزاد راه مشهد - باغچه (باند رفت و برگشت) واقع در استان خراسان رضوی تا روز 30 آذر 94 ساعت 6 تا 18 به دلیل اجرای عملیات آسفالت حفاظتی در کیلومتر صفر تا 39 تردد همزمان با اجرای عملیات و با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می گردد.

در محور مشهد - فریمان واقع دراستان خراسان رضوی از مورخ 10 مهر تا 10 دی 94 بین ساعات 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات مرمت و اجرای آسفالت حفاظتی حدفاصل کیلومتر 0 تا 20 تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می گردد.

در محور کمربندی نیشابور - مشهد (باند رفت) از 25 مهر تا 25 آذر 94 بین ساعات 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات بهسازی حدفاصل کیلومتر 300+3 تا 900+7 تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 25 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 911

به "اعلام محدودیت های ترافیکی اربعین حسینی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام محدودیت های ترافیکی اربعین حسینی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید