آخرین مهلت تکمیل فرم ثبت نام درخواست خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام شد

به گزارش مسافرت رو، اداره امور خوابگاه های حوزه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز از دانشجویان دختر پردیس، شهریه پرداز، انتقالی و میهمان در خواست کرد برای تکمیل فرم ثبت نام درخواست خوابگاه به این اداره مراجعه نمایند.

آخرین مهلت تکمیل فرم ثبت نام درخواست خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام شد

به گزارش خبرنگار استان های خبرنگاران، اداره امور خوابگاه های حوزه مدیریت امور دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با صدور اطلاعیه ای از دانشجویان دختر پردیس، شهریه پرداز، انتقالی و میهمان حایز شرایط خوابگاه درخواست کرد برای دریافت و تکمیل فرم ثبت نام درخواست خوابگاه به این اداره مراجعه نمایند.

بر این اساس، دانشجویان دختر پردیس، شهریه پرداز، انتقالی و میهمان حایز شرایط زیر که متقاضی استفاده از خوابگاه هستند، ضروری است از 10 آذر ماه 1400 ظرف حداکثر یک هفته ضمن مراجعه حضوری به اداره امور خوابگاه های دختران در حوزه مدیریت امور دانشجویی نسبت به دریافت و تکمیل فرم درخواست خوابگاه اقدام نمایند.

ارائه درخواست به منزله امکان حتمی ارائه خوابگاه از سوی دانشگاه نیست و اداره امور خوابگاه ها پس از دریافت درخواست ها و آنالیز آن ها و در صورت فراهم بودن امکان برای این دانشجویان خوابگاه ارائه خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 دی 1400 بروزرسانی: 16 دی 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1982

به "آخرین مهلت تکمیل فرم ثبت نام درخواست خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت تکمیل فرم ثبت نام درخواست خوابگاه دانشگاه علوم پزشکی یزد اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید