کشف تخلف در سازمان پارک ها و فضای سبز اردبیل، 3 نفر دستگیر شدند

به گزارش مسافرت رو، به گزارش خبرنگاران، ناصر عتباتی عصر شنبه در مصاحبه با خبرنگاران توضیح داد: سه نفر از متخلفین دستگیر شده در سازمان پارک ها و فضای سبز به دلیل دریافت رشوه، تضییع حقوق بیت المال، تباتی و فاکتورسازی با قرار قانونی به زندان منتقل شدند.

کشف تخلف در سازمان پارک ها و فضای سبز اردبیل، 3 نفر دستگیر شدند

وی از تحت تعقیب قرار دریافت تعدادی از پیمانکاران این مجموعه نیز اطلاع داد و اضافه نمود: با محرز شدن تخلفات برخوردهای قانونی لازم انجام خواهد پذیرفت.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل از تداوم پیگیری ها برای به نتیجه رسیدن این پرونده اطلاع داد و توضیح داد: قانون با جدیت درمقابل متخلفان ایستاده و اجازه ضربه زدن به بیت المال و حق عمومی مردم را نخواهد داد.

عتباتی به دیگر تخلفات انجام پذیرفته اقتصادی در دیگر مجموعه های شهری نیز اشاره نمود و اضافه نمود: در هفته های گذشته فساد چند صد میلیونی در مرکز وصول درآمدهای مجتمع فرهنگی، تفریحی دریاچه شورابیل گزارش شد که در این خصوص نیز متهم بازداشت شده است.

وی بر ضرورت انجام صحیح رسالت نهادهای نظارتی تاکید نمود و ادامه داد: برای کاهش فساد در مجموعه های دولتی و دیگر سازمان های مدیریت شهری نیازمند توجه بیشتر نهادهای نظارتی هستیم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 4 خرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 188

به "کشف تخلف در سازمان پارک ها و فضای سبز اردبیل، 3 نفر دستگیر شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کشف تخلف در سازمان پارک ها و فضای سبز اردبیل، 3 نفر دستگیر شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید