کارگران معترض هفت تپه به جای اعتصاب به تعمیرات کارخانه می پردازند

به گزارش مسافرت رو، یکی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه گفت: کارگران معترض این شرکت پس از 32 روز، تجمعات صنفی خود را خاتمه داده و به مدت یک ماه به تعمیرات کارخانه می پردازند.

کارگران معترض هفت تپه به جای اعتصاب به تعمیرات کارخانه می پردازند

جهت دریافت خدمات تعمیرات ساختمان با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید.

یکی از کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه خبرنگاران، در مورد سرانجام مشروط اعتصابات گفت: کارگران هفت تپه که 32 روز دست به اعتصابات قانونی زده بودند تا صدایشان شنیده و مطالباتشان پرداخت گردد، تجمعات صنفی خود را به طور مشروط سرانجام دادند.

این کارگر نیشکر هفت تپه اظهار کرد: کارگران معترض در روز های اول تجمعشان در کنار اعتصاب، به کشت نیشکر ادامه دادند و اکنون که تعمیرات کارخانه اولویت دارد، مجددا نشان دادند که دلسوز واقعی هفت تپه هستند و به اعتصاب خود سرانجام دادند.

وی اضافه نمود: کارگران هفت تپه اعلام نموده اند که تا سرانجام فصل تعمیرات کارخانه (حدود یکماه دیگر) به تعمیرات کارخانه می پردازند، اما در صورتی که در این بازه یکماهه مسئولان شهرستان و استان پیگیر مطالبات آنان نباشند و پاسخ خواسته های آنان را ندهند مجددا اعتراض خواهند کرد. انها امیدوارند شروع فصل بهره برداری شروع تحولات کارخانه باشد.

این کارگر شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه ابراز کرد: مسئولانی که همواره می گویند به کار خود ادامه دهید و در کنار آن مطالبات خود را پیگیری کنید، حالا زمان آن رسیده که نشان دهند اگر کارگران اعتصاب نکنند، هم جواب مطالباتشان داده می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آبان 1398 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 552

به "کارگران معترض هفت تپه به جای اعتصاب به تعمیرات کارخانه می پردازند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارگران معترض هفت تپه به جای اعتصاب به تعمیرات کارخانه می پردازند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید