شرایط مبهم یک عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال

به گزارش مسافرت رو، با وجود برکناری حامد نجفی از مدیرعاملی باشگاه مس سونگون،عضویت او در هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال ادامه دارد.

شرایط مبهم یک عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال

به گزارش خبرنگاران، جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال برای معین شرایط لیگ های فوتسال هفته گذشته برگزار گردید. نکته مهم در این جلسه حضور حامد نجفی مدیرعامل سابق باشگاه مس سونگون در این جلسه بود. نجفی که پیش از این به عنوان مدیرعامل باشگاه مس سونگون در هیات رئیسه عضویت داشت چند هفته ای هست که از این سمت برکنار شده و جای خود را به محمدرضا کافی داده است.

حضور مدیرعاملی که سمتی در فوتسال ندارد در هیات رئیسه چندان قابل توجیه نیست با این حال با توجه به اینکه نجفی از اعضای منصوبی سازمان لیگ فوتسال است به صندلی او در هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال خدشه ای وارد نمی گردد. نجفی یکی از دو شخص منتخب رئیس فدراسیون فوتبال بوده و عضویت او در هیات رئیسه از سوی رئیس سابق فدراسیون فوتبال یعنی مهدی تاج انجام شده و مادامی که رئیس فدراسیون صلاح بداند در عضویت هیات رئیسه باقی خواهد ماند.

نجفی پیش از این هم در سال 95 در حالی که عضو هیات رئیسه سازمان لیگ بود از مدیرعاملی باشگاه مس سونگون برکنار شد اما در این سمت باقی ماند و بار دیگر تاریخ برای او تکرار شده و باید دید تا چه زمانی در تصمیمات فوتسالی نظر او هم گرفته خواهد شد و در هیات رئیسه فوتسال حضور خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 13 دی 1399 بروزرسانی: 13 دی 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1426

به "شرایط مبهم یک عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرایط مبهم یک عضو هیات رئیسه سازمان لیگ فوتسال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید