نظر مردم آمریکا درباره برنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری

به گزارش مسافرت رو، فارس نوشت: کمتر از دو ماه مانده به موعد برگزاری انتخابات ریاست جمهوری سوم نوامبر (13 آبان) ریاست جمهوری آمریکا، نتیجه یک نظرسنجی در این کشور نشان می دهد که از نظر بیشتر آمریکایی ها جو بایدن در مناظره های انتخاباتی با دونالد ترامپ مغلوب خواهد شد.

نظر مردم آمریکا درباره برنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل آمریکا هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی آمریکا، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی آمریکا، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های آمریکا انتخاب کنید.

همزمان با شدت دریافت تحرکات انتخاباتی دو نامزد اصلی انتخابات ریاست جمهوری آمریکا و صف کشی های حامیان دونالد ترامپ و جو بایدن در برابر یکدیگر، روزنامه یواس ای تودی و دانشگاه سافولک یک نظرسنجی مشترک درباره مناظره های ریاست جمهوری این کشور برگزار کردند.

به گزارش پایگاه خبری- تحلیلی هیل، طبق نتیجه این نظرسنجی، بیشتر آمریکایی ها معتقدند که دونالد ترامپ جو بایدن را در مناظره های ریاست جمهوری شکست خواهد داد.

طبق اعلام کمیسیون مناظره های انتخاباتی آمریکا (سی پی دی) زمان و مکان مناظره های ریاست جمهوری انتخابات 2020 بدین توضیح است:

- 29 سپتامبر (8 مهر) اولین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری در کلیولند

- 7 اکتبر (16 مهر) مناظره نامزدهای معاونت ریاست جمهوری در سالت لیک سیتی

- 15 اکتبر (24 مهر) دومین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری در میامی

- 22 اکتبر (1 آبان) سومین و آخرین مناظره نامزدهای ریاست جمهوری در نشویل.

نظرسنجی روزنامه یواس ای تودی و دانشگاه سافولک نشان می دهد، از نظر 47 درصد از شرکت کنندگان در این نظرسنجی، ترامپ مناظره ها را خواهد برد و 41 درصد هم گفتند، بایدن مناظره ها را پیروز خواهد شد.

از حمله موضوعات قابل توجه در این نظرسنجی، اختلاف 10 درصدی نظرات افراد مستقل (غیر وابسته به احزاب جمهوری خواه و دموکرات) درباره برنده مناظره ها است.

طبق این نظرسنجی، 47 درصد از افراد مستقل اعلام کردند که ترامپ مناظره را می برد و 37 درصد گفتند، بایدن مناظره ها را پیروز خواهد شد.

انتشار نتیجه نظرسنجی درباره مناظره ها در شرایطی اجرا شده است که نتیجه بیشتر نظرسنجی ها در آمریکا از پیشتازی بایدن معاون رئیس جمهور آمریکا طی سال های 2009 تا 2017 حکایت دارد.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 1 آبان 1399 بروزرسانی: 1 آبان 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1274

به "نظر مردم آمریکا درباره برنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظر مردم آمریکا درباره برنده مناظرات انتخابات ریاست جمهوری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید