محمدجواد فدائی استاندار کرمان به کرونا مبتلا شد

به گزارش مسافرت رو، مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان از ابتلای استاندار کرمان به ویروس کرونا اطلاع داد و گفت: دلیل عدم حضور استاندار کرمان در شورای قضائی اداری همین مسئله است.

محمدجواد فدائی استاندار کرمان به کرونا مبتلا شد

به گزارش تنسیم، از ابتلای محمدجواد فدائی استاندار کرمان به ویروس کرونا اطلاع داد و گفت: دلیل عدم حضور استاندار کرمان در شورای قضائی اداری استان کرمان نیز همین مسئله است.

مدیرکل روابط عمومی استانداری کرمان با اشاره به اینکه یکشنبه شب جواب تست کرونای استاندار کرمان مشکوک اعلام شده بود اضافه نمود: پس از آن آزمایشات دیگری از استاندار گرفته شد.

وی با بیان اینکه لحظاتی پیش جواب قطعی آزمایش کرونای استاندار کرمان معین شد گفت: حال عمومی استاندار کرمان در حال حاضر خوب است و به دلیل ابتلا به ویوس کرونا و دستور پزشک در منزل هستند.

تقی زاده با اشاره به اینکه قبل از این نیز جواب آزمایش بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان نیز مثبت شده است گفت: در چهار ماهه گذشته جلسات متعددی در رابطه با مقابله با ویروس کرونا توسط دکتر بصیری در استان برگزار گردید و پایان خودشان به بیماری مبتلا شدند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری کرمان ادامه داد: عدم حضور محمدجواد فدائی استاندار کرمان و محمدصادق بصیری معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان در شورای مشترک قضایی و اداری استان کرمان همین مسئله بوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 14 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1177

به "محمدجواد فدائی استاندار کرمان به کرونا مبتلا شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدجواد فدائی استاندار کرمان به کرونا مبتلا شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید