محرومیت چند مربی سرشناس لیگ رجحان

به گزارش مسافرت رو، در حالی چند مربی از مربیگری در فصل جدید مسابقات محروم خواهند شد که فصل جدید لیگ برتر یک هفته ای است شروع شده و به زودی فصل جدید مسابقات لیگ یک هم شروع خواهد شد. جالب اینکه یکی از مربیانی که از مربیگری در تیم های دسته اولی منع شده راهنمایی یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر را برعهده دارد. به همین بهانه باشگاه مورد اشاره در کوشش برای جذب مربی جدید است و میخواهد به زودی مربی جدید خود را معرفی کند.

محرومیت چند مربی سرشناس لیگ رجحان

پیش تر که لیست مربیان منشوری در ایران به راه افتاده بود این مربیان حق مربیگری در لیگ برتر را نداشتند اما می توانستند در تیم های دسته اولی مربیگری نمایند! گویی که فضای لیگ یک به مربیان سالم و توانمند احتیاج ندارد اما این بار ارکان قضایی فدراسیون فوتبال تغییر رویه داده اند و اعلام نموده اند مربی ای که محروم گردد حق مربیگری در هیچ رده از مسابقات را نخواهد داشت.

اسم یکی دو مربی دیگر دسته اولی و یکی دو مربی لیگ فزونی در لیست مربیان محروم وجود دارد؛ حالا باید منتظر ماند و دید آیا فدراسیون فوتبال توان اجرای حکم ارکان قضایی را دارد و می تواند همانند مربیان دسته اولی مربیان لیگ فزونی متخلف را از مربیگری محروم کند یا نه؟ گفته می گردد بیشتر تخلفات اجرا شده از سوی این مربیان اقتصادی است و تخلف آن برای ارکان قضایی فدراسیون فوتبال اثبات شده است.

چند فصلی بود که از مربیان منشوری در ایران خبری نبود! مبارزه با فساد در فوتبال هر از گاهی در ایران شدت می گیرد و بعد از مدتی از تب و تاب می افتد و به نظر می رسد در این برهه دوباره مبارزه با فساد در فوتبال شدت گرفته و تعیین نیست این فرایند تا کی ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 21 آذر 1399 بروزرسانی: 21 آذر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1379

به "محرومیت چند مربی سرشناس لیگ رجحان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محرومیت چند مربی سرشناس لیگ رجحان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید