لوکاشنکو: در بلاروس هیچکس بابت ویروس کرونا کشته نمی گردد

به گزارش مسافرت رو، رئیس جمهور بلاروس با رد نگرانی ها بابت مرگ شهروندان کشورش به دلیل به ویروس کرونای جدید گفت، هیچکس در بلاروس صرفا به دلیل ابتلا به ویروس کرونای جدید جان خود را از دست نخواهد داد.

لوکاشنکو: در بلاروس هیچکس بابت ویروس کرونا کشته نمی گردد

به گزارش گروه بین الملل مسافرت رو، رئیس جمهور بلاروس روز دوشنبه در سخنانی خطاب به مردم کشورش گفت که کسی بابت ابتلای صرف به ویروس کرونای جدید کشته نمی گردد.

به گزارش خبرگزاری رویترز آلکساندر لوکاشنکو رئیس جمهور بلاروس در سخنانی گفت که نیازی به اقدامات محدودیت کننده و سفت و سختی که کشورهای دیگر اروپایی برای مهار کرونا اعمال نموده اند، نیست.

لوکاشنکو در پیامی خطاب به مردم این کشور گفت: هیچکس در کشور ما بابت ویروس کرونای جدید نخواهد مرد. ما اینک ترکیبات دارویی برای حفظ جان مردم یافته ایم.

در حالی که وزارت بهداشت بلاروس از ابتلای قطعی 2919 نفر در این کشور به ویروس کرونا و مرگ 19 نفر خبر داده، اما لوکاشنکو گفت که این قربانیان به دلیل بیماریهای دیابتی و قلبی جان خود را از دست دادند.

وی در این زمینه گفت: حتی یک نفر نیز در کشور صرفا به خاطر کرونا فوت ننموده است.

به گزارش رویترز، رئیس جمهور بلاروس در پایان خواهان حفظ نگرش مثبت شهروندان بلاروسی به زندگی شد.

رئیس جمهور بلاروس در روزهای نخست شیوع کرونا نیز در توصیه به هموطنانش برای مقابله با کرونا، بر کار در مزارع تاکید نموده بود.

لوکاشنکو در این زمینه با توجه به همزمانی فصل کاشت محصول در کشورش گفت:شما باید به ویژه در روستاها کار کنید. این که شاهد فعالیت مردم با تراکتورهایشان باشیم و هیچکس حرفی از کرونا نزند، زیباست. کار با تراکتور موجب بهبودی همه می گردد. (جزئیات بیشتر)

.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 17 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1030

به "لوکاشنکو: در بلاروس هیچکس بابت ویروس کرونا کشته نمی گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لوکاشنکو: در بلاروس هیچکس بابت ویروس کرونا کشته نمی گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید