قرنطینه را ترک کنید، مدرک دانشگاه را دریافت نمی کنید

به گزارش مسافرت رو، دانشگاه کمبریج در بیانیه ای خاطرنشان کرد اگر دانشجویان در زمان قرنطینه سالن اقامت خود را ترک نمایند، اجازه فارغ التحصیلی نخواهند داشت.

قرنطینه را ترک کنید، مدرک دانشگاه را دریافت نمی کنید

به گزارش خبرنگاران از ایسنا، گزارش ها حاکی از آن است که مقامات دانشگاه کمبریج هشدار دادند رعایت این قوانین برای دریافت مدرک فارغ التحصیلی اجباری است.

دانشجویان دانشگاه کمبریج باید در صورت اقامت در سالن های اقامتی دانشگاه در قرنطینه باقی بمانند تا مجاز به دریافت مدرک خود باشند.

در بیانیه دانشگاه کمبریج آمده: اگر اجازه دانشگاه برای آموزش از راه دور را نداشته باشید، اجازه دریافت مدرک یا ورود به ترم بعد را نخواهید داشت.

در تشریح این قوانین، کالج های دانشگاه به یک اساسنامه قدیمی استناد نموده اند که طبق آن دانشجویان باید حداقل در سه چهارم ترم در دانشگاه زندگی نمایند.

یکی از استادان ارشد کالج رابسون هشدار داد، دانشجویانی که در طول ترم دانشگاه را ترک می نمایند، قوانین را نقض می نمایند و این اقدام در امکان فارغ التحصیلی آن ها تاثیرگذار خواهد بود.

دانشگاه کمبریج طی ایمیلی به دانشجویان خود خاطرنشان کرد دانشجویان باید تا آخر ترم جاری در سالن های اقامتی خود باقی بمانند.

این دانشگاه تقریبا 20 هزار دانشجو دارد که نیمی از آن ها دانشجوی کارشناسی هستند که در امسال مشغول تحصیل به صورت حضوری بودند ولی دانشگاه کمبریج به دلیل پاندمی کووید 19 اغلب کلاس ها را به صورت آنلاین تغییر داد.

دانشگاه کمبریج خاطرنشان کرد که اولویت ما سلامت دانشجویان است.

میشل دونلان، رئیس دانشگاه های انگلیس از تمامی دانشجویان در سراسر انگلیس درخواست کرد که به دلیل قرنطینه ملی اگر در خوابگاه ها هستند، به خانه های خود بازنگردند.

وی ادامه داد: می دانم که تعدادی از شما دوست دارید این لحظات سخت را کنار خانواده خود سپری کنید، ولی من از شما درخواست می کنم برای اینکه زنده بمانید، هرجا که هستید، باقی بمانید.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 1 دی 1399 بروزرسانی: 1 دی 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1399

به "قرنطینه را ترک کنید، مدرک دانشگاه را دریافت نمی کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه را ترک کنید، مدرک دانشگاه را دریافت نمی کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید