قربانی: یک سر و گردن از آسیایی ها بهتریم، اتراچالی: با هند فینال زودرس خواهیم داشت

به گزارش مسافرت رو، ملی پوش کبدی ایران با ابراز خشنودی از پیروزی بر پاکستان گفت: همه تیم ها در بازی های اسیایی خوب هستند اما مهم نیست با چه تیمی بازی می کنیم، ما یک سر و گردن از همه بهتر هستیم.

قربانی: یک سر و گردن از آسیایی ها بهتریم، اتراچالی: با هند فینال زودرس خواهیم داشت

به گزارش خبرنگار اعزامی مسافرت رو از جاکارتا، محمد قربانی ملی پوش کبدی ایران اظهار کرد: خداراشکر می کنم طبق تاکنیک مربیان و رهبری کاپیتان توانستیم یک بازی خوب با پاکستان انجام دهیم. همانطور که در جریان بودید حریف خیلی سعی کرد کار را به حاشیه ببرد. مثل مسابقات آسیایی در گرگان سعی داشتند شرایط رابهم بریزند اما ما اسیر حاشیه ها نشدیم و بازی را بردیم.

وی اضافه کرد: اینجا المپیک آسیایی است و نمی توانیم هیچ حریفی را دست کم بگیریم. بعضی کشورها مثل هند و پاکستان فقط برای مدال می آیند چون شانس مدال آن ها فقط در این رشته است. سریلانکا خیلی سرمایه گذاری می نماید اما ما از آنها بهتر هستیم و همه را شکست می دهیم.

ملی پوش کبدی ایران گفت: شرایط اقامتی ما بد نیست. دیگر به فاصله زیاد تا دهکده عادت نموده ایم. ما فقط طلا می خواهیم و اجازه نمی دهیم چیز دیگری روی فکرمان تاثیر بگذارد. پله پله پیش می رویم. امروز کره شگفتی مسابقات را رقم زد و هند را برد. ما در نیمه نهایی باید هند را ببریم.

قربانی در انتها اعلام نمود: با تشکر از رسانه ها که برای ما سنگ تمام گذاشتند، خواهش من این است که این حمایت ها هر چهار سال یکبار نباشد. بلکه برای بازی های لیگ و کشوری هم به کبدی توجه گردد.

فاضل اتراچالی: با هند فینال زودرس خواهیم داشت

همچنین فاضل اتراچالی کاپیتان تیم ملی کبدی ایران با ابراز خشنودی از پیروزی بر پاکستان گفت: دشوار ترین حریف گروهی را بردیم و حالا احتمالا یک فینال زودرس با هند در نیمه نهایی خوهیم داشت.

او ادامه داد: ما برنامه ریزی های زیادی داشتیم. فکر می کردیم براحتی پاکستان را شکست بدهیم. خداراشکر توانستیم یک بازی خیلی خوب را به نمایش گذاشتیم. بهترین رقیب در گروه پاکستان بود. وی اضافه کرد: با نتیجه ای که امروز در بازی کره جنوبی و هند رقم خورد به احتمال زیاد ما با هند در نیمه نهایی بازی خواهیم کرد و این خود یک فینال زودرس است. کاپیتان تیم ملی کبدی ایران تاکید نمود: فردا با مالزی بازی داریم. در بازی های آسیایی همه تیم ها با قدرت می آیند. اینجا جای بزرگان است. همه می آیند مدال بگیرند. همه خوب هستند اما ما بهتریم. ان شاءالله بتوانیم فردا هم بازی خوبی را به نمایش بگذاریم. تیم ما یک سر و گردن از مالزی بالاتر است. ملی پوش کبدی ایران یادآور شد: من دو مدال نقره بازی های آسیایی دارم. نقره دیگر من را ارضا نمی نماید. ما به دنبال طلا هستیم. یکی از رقبای جدی ما پاکستان بود که آن را بردیم. دشوار ترین حریف هم در این مسابقات هند است که احتمال 90 درصد اگر این تیم را در نیمه نهایی ببریم قهرمانی حتمی خواهد بود.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 105

به "قربانی: یک سر و گردن از آسیایی ها بهتریم، اتراچالی: با هند فینال زودرس خواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قربانی: یک سر و گردن از آسیایی ها بهتریم، اتراچالی: با هند فینال زودرس خواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید