فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت، استقلال از سوء مدیریت آسیب دید

به گزارش مسافرت رو، هاشم حیدری در مصاحبه با خبرنگاران گفت: استقلال در این ایام مسائل بزرگ و زیادی دارد اما یکی از مهمترین مسائل آنها نداشتن سخنگویی است که مواضع باشگاه را صریح و صحیح بیان کند تا هر کسی که در این باشگاه مسئولیت دارد از زعم خودش صحبت نکند. برخی اوقات هم همه آنها روزه سکوت می گیرند که این حالت از حالت اول هم بدتر است و باعث می گردد این همه خبرسازی و شایعه پراکنی پیرامون تیم ایجاد گردد.

فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت، استقلال از سوء مدیریت آسیب دید

پیشکسوت آبی ها در مورد انصراف مجیدی از راهنمایی استقلال گفت: نمی دانم چه کسی به فرهاد مشورت داد، اما این بهترین و عاقلانه ترین تصمیمی بود که او در این مقطع گرفت. مردم در این برهه زمانی به چیزی جز استراماچونی رضایت نمی دهند و اگر مسئولان هم مدعی هستند برای مردم کار می نمایند باید به خواسته آنها احترام بگذارند.

حیدری توضیح داد: امروز شنیدم یکی از اعضای هیات مدیره استعفا داده و شجاعت او را تحسین می کنم. این کاری است که سایر اعضا هم باید انجام دهند. حالا که در مدیریت این باشگاه ضعف داشتند و با حضورشان یاریی به این تیم نکردند، با رفتن شان یاری نمایند. به خصوص که استراماچونی هم کدهایی در مورد مخالفانی که در هیات مدیره دارد می دهد.

وی افزود: الان که شرایط استقلال مثل آشفته بازار شده یکسری آدم هم پیدا شدند که نبش قبر می نمایند تا از آب گلالود ماهیگیری نمایند. چه معنی دارد این آقایان الان بیایند در باره تیام، جباروف و مجید حسینی و دیگرانی که سه سال از رفتن شان می گذرد صحبت نمایند و داغ دل طرفداران را تازه نمایند. این افراد اگر صداقت و شهامت داشتند همان زمان که خودشان هم مسئولیت داشتند صحبت می کردند نه الان.

حیدری در پاسخ به این سئوال که آیا با شرایطی که برای این تیم پیش آمده به نیم فصل دوم می توان امید داشت یا خیر گفت: اگر کورسوی امیدی برای بازگشت تیم به روزهای اوج مانده، این شرایط فقط در صورت بازگشت استراماچونی میسر می گردد. او چم و خم تیمش را می شناسد و بازیکنان هم قبولش دارند و تنها فردی است که می تواند با حضورش شوک مثبتی به تیم بدهد و بار دیگر آبی ها را به اوج بازگرداند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 28 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 796

به "فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت، استقلال از سوء مدیریت آسیب دید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرهاد مجیدی بهترین تصمیم را گرفت، استقلال از سوء مدیریت آسیب دید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید