طرح ترافیک، برف، سهمیه بنزین و آلودگی هوا ، پاسخ های شهردار تهران را بخوانید

به گزارش مسافرت رو، شهردار تهران در واکنش به انتقاد پلیس نسبت به طرح ترافیک گفت: پلیس که تنها مشخص کننده نیست؛ طرح ترافیک در شورای ترافیک تهران مطرح و تصویب شده است.

طرح ترافیک، برف، سهمیه بنزین و آلودگی هوا ، پاسخ های شهردار تهران را بخوانید

به گزارش مسافرت رو به نقل از ایسنا، پیروز حناچی ظهر امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع مسافرت رو در پاسخ به پرسشی درباره تاثیر تعطیلی مدارس بر کاهش آلودگی هوا گفت: تعطیلی مدارس باعث کاهش 30 درصدی ترافیک می شود که به تبع آن می تواند بر کاهش آلودگی هوا هم تاثیر بگذارد. وی همچنین درباره انتقاد رئیس شورای شهر تهران از معرفی نشدن مقصران برف روز شنبه گذشته در تهران هم گفت: برخی افراد مقصر در این مسئله برکنار شدند.

شهردار تهران در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا کاهش اعتبار برف روبی عامل اصلی ایجاد مشکل در برف اخیر بود، خاطر نشان کرد: ممکن است پیکانکارانی که با ما کار می کنند سر قیمت ها مباحثی داشته باشند اما این موضوع قابل حل است.

حناچی درباره سهمیه بنزین تاکسی های فعال در سطح شهر تهران گفت: خودروهایی که فعالیت شان جایی ثبت شده از جمله تاکسی های اینترنتی و خودروهای دارای پلاک تاکسی حتما سهمیه داده می شود، آنهایی هم که فعالیت شان جایی ثبت نشده، قرار شده به آنها کمک شود و جزئیات این طرح را باید از وزیر نفت بپرسید.

وی درباره کاهش تعداد دوچرخه های عمومی در سطح شهر اظهار کرد: به خاطر شرایط اخیر به دلیل اینکه تعدادی از دوچرخه ها آسیب دیدند، تعدادشان کم شده است اما بنای ما کم کردن تعداد دوچرخه های عمومی سطح شهر نیست.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 22 دی 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 696

به "طرح ترافیک، برف، سهمیه بنزین و آلودگی هوا ، پاسخ های شهردار تهران را بخوانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ترافیک، برف، سهمیه بنزین و آلودگی هوا ، پاسخ های شهردار تهران را بخوانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید