رونالدو: کریس بودن خسته کننده است، رکوردها دنبال من هستند

به گزارش مسافرت رو، فوق ستاره پرتغالی یوونتوس می گوید شهرت، زندگی او را خسته کننده نموده است و می خواهد دوباره آزاد باشد.

رونالدو: کریس بودن خسته کننده است، رکوردها دنبال من هستند

به گزارش مسافرت رو، کریستیانو رونالدو در گفت وگو با پیرس مورگان، مجری سرشناس انگلیسی شبکه تلویزیونی آی تی وی گفت: کریستیانو رونالدو بودن، خسته کننده است. بخشی از رونالدو بودن شگفت انگیز است، مشهور بودن یعنی در صفحه اول روزنامه ها و تلویزیون بودن اما پس از 15 سال، پس از این همه مدت کمی حریم خصوصی می خواهم. در 10 سال اخیر حریم خصوصی ام به کلی از بین رفته است. نمی توانم با بچه هایم حتی به پارک بروم. اگر به آنجا بروم، مردم دورمان می ریزند که این باعث می گردد خودم، نامزد و بچه هایم عصبی شویم. در چنین شرایطی هم وقتی بیرون از خانه هستید، نمی توانید خودتان باشید. واقعاً خسته کننده است و می خواهم دوباره آزاد باشم.

رونالدو که تاکنون به عناوین متعددی همچون پنج توپ طلا و دو جایزه THE BEST فیفا دست یافته، با اشاره به اینکه در سن 34 سالگی هنوز هم تشنه کسب پیروزیت هایی بیشتر است، گفت: همچنان به پیروزی و پیروزیت فکر می کنم. من برای رسیدن به این هدف سخت کوشش می کنم و استعداد به تنهایی کافی نیست. من به پیروزی و کسب پیروزیت اعتیاد دارم. ضمناً من دنبال رکوردها نیستم و این رکوردها هستند که دنبال من هستند.

فوق ستاره آرژانتینی یوونتوس در بخش دیگری از صحبت هایش درباره فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا یادآور شد: خیلی از مردم از اینکه من با مسی در مراسم یوفا صحبت کردم، متعجب شده بودند اما رابطه من با لیونل خوب است. رابطه ما با هم محبت آمیز و صمیمی نیست اما 15 سال است که بالاترین صحنه فوتبال دنیا را با یکدیگر سهیم شده ایم. مسی سبب شد من بازیکن بهتری شوم و در مقابل من هم باعث شدم تا لئو بازیکن بهتری گردد.

وی درباره مقایسه بهترین گل دوران حرفه ای اش که با ضربه برگردان وارد دروازه یوونتوس کرد با زندگی با نامزدش، گفت: (باخنده) هیچ چیز قابل مقایسه با جورجینا نیست. سال ها کوشش کردم تا چنین گلی بزنم. تا کنون در حدود 700 گل به ثمر رسانده ام اما پیش از بازی با یوونتوس هرگز پیروز به زدن چنین گلی نشده بودم. خاتمه پیروز به زدن گل برگردان با جهشی زیبا شدم. شیوه به ثمر رساندن گل، مقابل جان لوئیجی بوفون و یوونتوس در لیگ قهرمانان اروپا، زیبا بود.

رونالدو همچنین درباره اینکه آرسن ونگر، سرمربی پیشین توپچی های لندن گفته بود کریس پیش از رفتن به منچستریونایتد در آستانه پیوستن به آرسنال بود، تأکید کرد: بله این موضوع حقیقت دارد. من جداً به آرسنال خیلی نزدیک بودم و تنها یک گام تا پیوستن به این تیم فاصله داشتم. باید از آرسنالی ها بابت اینکه به آنها ملحق نشدم، عذرخواهی کنم. این انتقال عملی نشد اما از کوشش آنها و به خصوص کوشش آرسن ونگر برای جذبم تقدیر می کنم. خب فوتبال اینطور است که نمی دانید قرار است در ادامه کجا بازی کنید و زندگی هم اینطور است. آرسنال اما باشگاه شگفت انگیزی است و شما (پیرس مورگان) هم طرفدارش هستید و حالا از یوونتوس حمایت می کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 496

به "رونالدو: کریس بودن خسته کننده است، رکوردها دنبال من هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونالدو: کریس بودن خسته کننده است، رکوردها دنبال من هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید