رشد سه برابری اعطای امتیاز کارگزاری به زنان

به گزارش خبرنگاران، مصطفی شریعتی با بیان این که تا خاتمه آذر ماه امسال در مجموع 1330 قرارداد با کارگزاری ها در سراسر کشور به امضا رسیده است گفت: از این تعداد کارگزاری فعال، 455 کارگزاری در قالب موسسه کارگزاری اختصاصی صندوق فعالیت می نمایند.

رشد سه برابری اعطای امتیاز کارگزاری به زنان

وی همچنین شرح داد: از مجموع مجوزهای صادر شده بالغ بر 205 کارگزاری که معادل 15 درصد از کارگزاری های موجود است، به خانم ها اختصاص یافته و از این 15 درصد، 10 درصد آن فقط شامل قراردادهایی می گردد که در امسال با کارگزاران خانم بسته شده است.

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر امور کارگزاری ها با اشاره به بند 4 ماده 12 قانون ساختار نظام جامع رفاه و تأمین اجتماعی و همچنین ماده 9 آئین نامه صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستائیان و عشایر گفت: به منظور فراهم کردن زمینه ارائه خدمات مطلوب تر به کشاورزان، روستائیان و عشایر موسسات کارگزاری اختصاصی صندوق ایجاد می شوند.

به گفته شریعتی هدف از ایجاد این موسسات مستقل، تخصصی کردن فعالیت های بیمه ای، اجرای بهتر و مطلوب تر قانون، ارتقاء صندلی نظارت و استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی، ایجاد ثبات و رضایت مندی در کارگزاری ها، افزایش رقابت سالم و اقتصادی کردن فعالیت های کارگزاران بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 26 اردیبهشت 1398 بروزرسانی: 26 اردیبهشت 1398 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 181

به "رشد سه برابری اعطای امتیاز کارگزاری به زنان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد سه برابری اعطای امتیاز کارگزاری به زنان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید