رئیس جمهور خبر داد: ورزشگاه ها این هفته باز می شوند

به گزارش مسافرت رو، در نشستی که ستاد ملی مبارزه با کرونا امروز داشتند، رئیس جمهور موضع دولت درباره آغاز به کار اماکن ورزشی را گفت که طبق آن اماکن ورزشی بدون تجمع می توانند از این هفته بازگشایی شوند. این در حالی است که البته حسن روحانی تاکید کرد که نباید در استادیوم ها تجمع انجام شود و در واقع مسابقات و تمرینات بدون تماشاگر خواهند بود.

رئیس جمهور خبر داد: ورزشگاه ها این هفته باز می شوند

رئیس جمهور حسن روحانی در این باره گفت: برخی از صنوفی که ممنوع بودند حتی در بخش های قرمز نیز بازگشایی می شوند؛ مثل آرایشگاه ها، برخی از ورزشگاه ها و مراکز کشوری البته در حدی که تجمع نباشد. وزارت کشور و بهداشت درمان این را اعلام می کند. بازگشایی ما خیلی با آرامش و پلکانی خواهد بود اما در عین حال از یاد هم نمیبریم کرونا همچنان هست و ممکن است یک روزی با اوج هم روبرو شود. برای آن اوج باید از امروز فکر کنیم، هم از لحاظ تجهیزات و امکان و هم کالای اساسی؛ این دو اگر در کشور آماده باشد مردم نگرانی ندارند.

با این صحبت ها باید دید بخش ورزشی ستاد کرونا چه تصمیمی درباره آغاز تمرینات تیم های حرفه ای فوتبال خواهند گرفت و به طبع آن سازمان لیگ چه تصمیمی را درباره آغاز لیگ خواهد گرفت.

منبع: فرارو
انتشار: 11 تیر 1399 بروزرسانی: 11 تیر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1080

به "رئیس جمهور خبر داد: ورزشگاه ها این هفته باز می شوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس جمهور خبر داد: ورزشگاه ها این هفته باز می شوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید