درخواست عضو شورا از مسدود شدن درب های بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال

به گزارش مسافرت رو، رئیس کمیسیون سلامت شورای اسلامی شهر تهران ضمن درخواست از همه شهروندان تهرانی برای عدم مراجعه به بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال خواهان مسدود شدن درب های بهشت زهرا (س) و کنترل رفت و آمد در پنجشنبه آخر سال شد.

درخواست عضو شورا از مسدود شدن درب های بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال

به گزارش گروه اجتماعی مسافرت رو، زهرا صدراعظم نوری در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران گفت: تذکر من در خصوص آرامستان های شهر تهران به ویژه بهشت زهرا (س) است. ضمن تشکر و قدردانی از همه کسانی که در این مدت ایثارگرانه در حوزه خدمات شهری به ویژه سازمان بهشت زهرا (س) که در خط مقدم کار است خدمت کردند، امروز مخاطب تذکر من شهروندان تهرانی هستند اما از سازمان بهشت زهرا نیز انتظار دارم که با اتخاذ تمهیدات لازم زمینه عدم حضور شهروندان در پنجشنبه و آدینه آخر سال را فراهم نمایند.

صدراعظم نوری ادامه داد: طبق سنت حسنه کشور ما هر ساله در آستانه سال نو تجدید دیداری با رفتگان و زیارت اهل قبور انجام می گردد اما سال جاری شرایط متفاوت است و اقتضا می نماید که این سنت حسنه را کنار بگذاریم و به بعد از گذران این دوران موکول کنیم.

وی تأکید کرد: از همه شهروندان می خواهم به آرامستان های سطح شهر تهران به ویژه بهشت زهرا (س) در پنجشنبه آخر سال مراجعه ننمایند و در این راستا از مدیریت بهشت زهرا (س) درخواست می کنم ورودی های بهشت زهرا (س) مسدود و تنها یک ورودی برای رفت و آمدهای ضروری و تحت کنترل باز باشد. امیدوارم شهروندان در خانه بمانند تا بتوانیم به درستی با این ویروس مبارزه کنیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 14 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 953

به "درخواست عضو شورا از مسدود شدن درب های بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست عضو شورا از مسدود شدن درب های بهشت زهرا در پنجشنبه آخر سال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید