دانشجویان دانشگاه علامه تا سرانجام مرداد می توانند اقدام به جمع آوری وسایل و تخلیۀ خوابگاه نمایند

به گزارش مسافرت رو، رئیس اداره خوابگاه های دانشگاه علامه طباطبائی گفت: دانشجویان می توانند تا انتها مرداد در روز های اعلام شده به خوابگاه مراجعه و اقدام به جمع آوری وسایل و تخلیه خوابگاه نمایند.

دانشجویان دانشگاه علامه تا سرانجام مرداد می توانند اقدام به جمع آوری وسایل و تخلیۀ خوابگاه نمایند

اگر علاقمند به دریافت بهترین خدمات تحصیل در انگلیس هستید با ما همراه شوید، با مجری مستقیم ویزای تحصیلی انگلیس، با دریافت مشاوره رایگان از مجربترین تیم مهاجرتی انگلستان، بهترین مسیر را به سوی دانشگاه های انگلیس انتخاب کنید.

به گزارش گروه دانشگاه مسافرت رو، به نقل از دانشگاه علامه طباطبایی؛ مهدی وجدانی همت درباره چگونگی تخلیه خوابگاه ها گفت: ما جزو آخرین دانشگاه هایی هستیم که تخلیه خوابگاه ها را در تهران اعلام نموده ایم. دانشگاه تا به امروز دنبال این بود که اگر شرایط در تهران کمی مناسب گردد، امکان استفاده از خوابگاه را در تابستان به دانشجویان تحصیلات تکمیلی بدهد و آن ها برای انجام کار های سرانجام نامه خود از فضای خوابگاه استفاده نمایند، به همین دلیل ضرب العجلی برای تخلیه خوابگاه ها نگذاشتیم. برخلاف بسیاری از دانشگاه ها، فقط اطلاعیه های غیر رسمی منتشر می شد و هر دانشجویی که مراجعه کرد می توانست وسایل خود را از خوابگاه تحویل بگیرد.

وی ادامه داد: امروز اطلاعیه ای مبنی بر تخلیه خوابگاه ها صادر کردیم، اما ضرب العجل آن تا سرانجام هفته نیست، چرا که طی هفته های آینده و در روز های یکشنبه و سه شنبه نیز مسئولان خوابگاه حضور دارند. دانشجویان می توانند تا سرانجام مرداد در روز های اعلام شده به خوابگاه مراجعه و اقدام به جمع آوری وسایل و تخلیه خوابگاه نمایند.

وجدانی همت با اعلام اینکه تا به امروز حدود 30درصد از دانشجویان خوابگاه را تخلیه نموده اند، اضافه نمود: طبق اطلاعیه ها، از 15 شهریور سال تحصیلی جدید آغاز می گردد؛ بنابراین ما ناچاریم از یکم شهریور خوابگاه های خود را تخلیه کنیم تا در فرصت دو هفته ای بتوانیم آن ها را از لحاظ بهداشتی آماده کنیم، تعمیرات لازم را انجام دهیم و البته به دلیل همه گیری بیماری کرونا خوابگاه ها را سم پاشی کنیم تا آماده پذیرش دانشجویان در سال تحصیلی جدید باشند.

وی در مورد دانشجویان استان های دیگر که به دلیل بُعد مسافت، امکان حضور و دریافت وسایل خود را ندارند، گفت: دو راه کار برای این قضیه وجود دارد، نخست اینکه اگر دانشجویی نتواند در خوابگاه حضور پیدا کند و وسایل خود را تحویل بگیرد، بستگان این دانشجو با ارائه کارت شناسایی و هماهنگی با مسئول خوابگاه، می توانند وسایل را تحویل بگیرند. دوم اینکه، وسایل دانشجو نه بیرون ریخته می گردد و نه از بین برده می گردد، بلکه وسایل دانشجویانی که در روز های اعلام شده نتوانسته اند خوابگاه را تخلیه نمایند، اول شهریور به صورت امانت به انبار منتقل می گردد. ولی بهتر است دانشجو هنگام جمع آوری وسایل خود حضور داشته باشد تا مسئله ای برای تفکیک وسایل پیش نیاید.

رئیس اداره خوابگاه ها در سرانجام گفت: همکاران معاونت دانشجویی هم در این هفته و هم در روز های یکشنبه و سه شنبه هفتۀ آینده در خوابگاه ها حضور دارند، هر گونه سوال و ابهامی وجود دارد، ما در خدمت دانشجویان هستیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 22 شهریور 1399 بروزرسانی: 22 شهریور 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1193

به "دانشجویان دانشگاه علامه تا سرانجام مرداد می توانند اقدام به جمع آوری وسایل و تخلیۀ خوابگاه نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دانشجویان دانشگاه علامه تا سرانجام مرداد می توانند اقدام به جمع آوری وسایل و تخلیۀ خوابگاه نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید