خبرنگاران فراوری بیش از 100 میلیون عدد انواع سرنگ در هلال احمر

به گزارش مسافرت رو، تهران - خبرنگاران - مدیرعامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر از فراوری بیش از 100 میلیون عدد انواع سرنگ از ابتدای امسال تا به امروز در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به این سازمان اطلاع داد.

خبرنگاران فراوری بیش از 100 میلیون عدد انواع سرنگ در هلال احمر

حسن صفاریه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرنگاران با اعلام این خبر اضافه نمود: در مدت یاد شده بیش از 100 میلیون عدد سرنگ 2، 5 و 10 میلی لیتری سه تکه و دو تکه و سرنگ انسولین در شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران وابسته به سازمان تدارکات پزشکی فراوری شده است.

وی ادامه داد: سرنگ سه تکه و دو تکه فراوریی این شرکت دارای قسمت لاستیکی موسوم به گسکت هستند که علاوه بر غیر تب زا و زیست سازگار بودن، در فراوری آنها از سوزن استیل ضدزنگ و دارای پوشش سیلیکونی استفاده شده است.

مدیر عامل سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر شرح داد: شرکت تجهیزات پزشکی هلال ایران از زیرمجموعه این سازمان و یکی از مجتمع های صنعتی فراوری تجهیزات پزشکی یک بار مصرف در ایران است که محصولاتی همچون انواع صافی های دیالیز، ست دیالیز، سوزن فیستولای وریدی و شریانی، ست تالاسمی، آنژیوکت، سوبگ، بی بگ، محلول دیالیز، محلول ضد عفونی کننده دست، ماسک سه لایه، شیلد و نظایر آن از دیگر فراوریات اصلی این شرکت در حال حاضر محسوب می گردد.

جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران وظایف عمده ای را در سطح ملی و بین المللی برعهده دارد. این اهداف عبارت است از تلاش برای تسکین آلام بشری، تأمین احترام انسان ها و تلاش در راستای برقراری دوستی و تفاهم و صلح پایدار میان ملت ها و حمایت از زندگی و سلامت انسان ها بدون درنظرگرفتن هرگونه تبعیض میان آنها است.

یاری به تأمین داروهای مورد احتیاج کشور، تأمین مواد اولیه دارویی، مکمل های غذایی و رژیمی و تجهیزات پزشکی، تکمیل، توسعه و راه اندازی واحدهای جدید دارویی و لوازم پزشکی در شرکت های تحت پوشش، انجام فعالیت های تحقیقاتی، فنی و مهندسی و خدمات در بخش سلامت جامعه و فعالیت هایی که در راستای اهداف سلامت جامعه مفید فایده باشند بعضی از وظایف سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر است.

سازمان تدارکات پزشکی هلال احمر به عنوان یک هلدینگ دارویی و تجهیزات پزشکی با مجموعه ای از کارخانه های فراوری دارو، تجهیزات پزشکی، مواد اولیه گیاهان دارویی و با در اختیار داشتن شرکت پخش دارویی سراسری، شرکت بازرگانی و داروخانه های تخصصی و فوق تخصصی تلاش دارد ضمن ارائه بهترین خدمات به مردم شریف ایران، نقش به سزایی در ارتقاء نظام سلامت جامعه ایفا نماید.

منبع: ایرنا
انتشار: 28 آذر 1399 بروزرسانی: 28 آذر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1393

به "خبرنگاران فراوری بیش از 100 میلیون عدد انواع سرنگ در هلال احمر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران فراوری بیش از 100 میلیون عدد انواع سرنگ در هلال احمر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید