خبرنگاران آیین پایانی جشنواره ملی عکس ثلاث باباجانی برگزار گردید

به گزارش مسافرت رو، کرمانشاه - خبرنگاران - آیین پایانی اولین جشنواره ملی عکس ثلاث باباجانی عصر چهارشنبه با حضور مدیران استانی و شهرستانی ، برگزیدگان و جمعی از هنرمندان حوزه عکاسی برگزار گردید.

خبرنگاران آیین پایانی جشنواره ملی عکس ثلاث باباجانی برگزار گردید

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار خبرنگاران، گفت: 98 عکاس از 11 استان کشور در اولین جشنواره عکس ثلاث باباجانی در فضای مجازی شرکت کردند.

حسین شیخ مرادی اضافه نمود: این جشنواره با گستره ملی برگزار و یک هزار و 56 قطعه عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد.

وی ادامه داد: از میان آثار ارسالی 51 اثر به مرحله نهایی رسید و در مجموع 9 اثر به عنوان آثار برتر و 12 اثر به عنوان شایسته تقدیر معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند .

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی با بیان اینکه پرویز رستمی، سیامک امیدی و ادریس خسروی زاده کار داوری این جشنواره را بر عهده داشتند گفت:این جشنواره در سه بخش تپه ماهورهای ماسه ای شهرستان ثلاث باباجانی، پاییز و برگ ریزان بلوار دشت حر شهر تازه آباد و همچنین نمود های زندگی در دوران کرونا برگزار گردید.

شیخ مرادی یادآور شد: اولین جشنواره عکس ثلاث باباجانی در فضای مجازی با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان و حمایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه و جمعی از شهروندان شهرستان برگزار گردید.

مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ثلاث باباجانی اضافه نمود: با توجه به پتانسیل طبیعی موجود در این شهرستان امیدواریم جاذبه های طبیعی این شهرستان هر چه بهتر معرفی گردد.

ثلاث باباجانی شهرستانی کوهستانی است که قسمت اعظم آن را کوه ها و زمین های بلند و بخش عمده آن را تپه ماهورهای معروف به زمین های گسسته تشکیل می دهند.

شهرستان ثلاث باباجانی حدود 36 هزار نفر جمعیت دارد و دارای سه بخش مرکزی، ازگله و زمکان با 209 روستا است که 167 روستای آن دارای سکنه است

منبع: ایرنا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1617

به "خبرنگاران آیین پایانی جشنواره ملی عکس ثلاث باباجانی برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران آیین پایانی جشنواره ملی عکس ثلاث باباجانی برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید