تکذیب سهمیه بندی کارت های سوخت شخصی

به گزارش مسافرت رو، در حالی که بعضی افراد از قطع شدن نازل بعد از دریافت 30 لیتر بنزین با کارت شخصی شکایت دارند، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام نموده سقفی برای دریافت بنزین با کارت سوخت وجود ندارد و سهمیه بندی این کارت ها تکذیب می گردد.

تکذیب سهمیه بندی کارت های سوخت شخصی

به گزارش ایرنا، الزامی شدن استفاده از کارت سوخت شخصی از 20 مردادماه شروع شده اما همچنان 15 درصد از مردم از کارت شخصی خود استفاده می نمایند و این در حالی است که کارت سوخت صندلی داران با محدودیت هایی روبرو شده و در هر بار سوخت گیری می توان 20 لیتر بنزین دریافت کرد.

علاوه براین همیشه اعلام شده که کارت های سوخت شخصی هیچ محدودیتی ندارند و تا هر میزان که احتیاج باشد می توان با این کارت ها بنزین دریافت کرد و این موضوع نیز مورد تاکید است که بنزین سهمیه بندی نشده است.

پاره ای از مواقع اخباری از سطح شهر به گوش می رسد که حکایت از توقف روند سوخت گیری بعد از دریافت 30 لیتر بنزین توسط کارت سوخت شخصی دارد.

مسئولان حاضر در صندلی توزیع سوخت در برخورد با این موارد اعلام می نمایند که سهمیه شما تمام شده و برای ادامه دریافت سوخت می توانید از کارت سوخت صندلی بهره ببرید.

این اخبار در حالی از سوی این افراد مطرح می گردد که شرکت ملی پالایش و پخش تاکید نموده که هیچ محدودیتی در کارت های سوخت شخصی وجود ندارد . هر کارت در طول ماه می تواند تا 200 لیتر بنزین دریافت کند و چنانچه بخواهد بیش از این مقدار بنزین مصرف کند، ضروری است تا از کارت صندلی داران استفاده نماید.

همچنین شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی اعلام نموده که ممکن است کارت های سوخت شخصی این افراد با مشکل روبرو شده باشد، بنابراین ضروری است تا ضمن تماس با شماره 09627، از سلامت کارت خود مطمئن شوند.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 آذر 1398 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 601

به "تکذیب سهمیه بندی کارت های سوخت شخصی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب سهمیه بندی کارت های سوخت شخصی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید