تقسیم امتیازات میان ایران و کانادا، تیر دروازه، شاگردان دوستی مهر را متوقف کرد

به گزارش مسافرت رو، خبرنگاران: تیم ایران در دومین دیدار جام جهانی زیر 17 سال مقابل کانادا به تساوی یک بر یک رضایت داد.

تقسیم امتیازات میان ایران و کانادا، تیر دروازه، شاگردان دوستی مهر را متوقف کرد

برای دریافت خدمات ویزای کانادا با مجربترین کارشناسان کشور همراه باشید.

به گزارش خبرنگار ورزشی مسافرت رو، تیم فوتبال نوجوانان ایران در دومین دیدار گروه E مسابقات فوتبال جام جهانی زیر 17 سال از ساعت 16:30 در استادیوم رشید دبی به مصاف کانادا رفت که این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت. امیر حسین کریمی(دقیقه 9) برای ایران و همیلتون (دقیقه 48) برای کانادا گلزنی کردند.

نیمه نخست با حمله تیم کانادا و ضربه ای که بوآکای از دست داد شروع شد. بازیکنی که یکی از نفرات چند ملیتی تیم کانادا بود. در ادامه چند پاس دقیق روی زمین پشت محوطه جریمه به امیرحسین کریمی رسید و او با ضربه ای دقیق در دقیقه 9 برای ایرانی گلزنی کرد تا نشان دهد بازیکنان شوتزن ایران از این تاکتیک به خوبی استفاده می نمایند.

در پاسخ به این گل، کانادا یک فرصت مناسب گلزنی را توسط بوآکای از دست داد و همیلتون نیز ضربه ای را از درون محوطه جریمه ایران به بیرون زد. در ادامه کاردوچی خوش شانس بود که ضربه بازیکن ایران با عبور از این دروازه بان توسط مدافعان کانادا راهی کرنر شد. ایران که با پیش افتادن از حریف دست بالا را در میدان داشت با استفاده از ضد حملات مانع از تسلط حریف بر توپ و میدان شد. در دقیقه 30 کاردوچی با عکس العمل خوب خود مانع گلزنی علی هزامی شد.

فشار تیم ایران، فلمینگ سرمربی کانادا را مجبور کرد در همان نیمه نخست دست به تعویض بزند و هاینس را به جای دومینگوئز راهی زمین کند. در ادامه ضربه ایستگاهی سعید عزت اللهی با اختلافی اندک از کنار دروازه کاردوچی به بیرون رفت. انتها نیمه نخست با رجحان یک بر صفر ایران خاتمه یافت.

با شروع نیمه دوم فشار حملات کانادا افزایش یافت. یک ضربه کرنر و اشتباه امینی دروازه بان ایران سبب شد تا همیلتون در دقیقه 48 بازی را به تساوی بکشاند. علی قلی زاده جایگزین بازاج شد تا ایران در کناره های زمین که محل طراحی حملات کانادا بود، قدرت بیشتری پیدا کند. شوت عزت اللهی و واکنش کاردوچی یک موقعیت گل دیگر را از ایران گرفت. هر چند که در ادامه کانادا یک بار دیگر دروازه ایران را گشود اما قبل از آن توپ بوآکای از خط عرضی زمین بیرون رفته بود و این گل مردود اعلام شد.

کانادا با آوردن بوستوس به جای چوی توان تهاجمی خود را افزایش داد. همکاری بوآکای و همیلتون در خط حمله کانادا چندین بار خط دفاع ایران را به هم ریخت و خطرساز شد اما نتیجه ای در بر نداشت. دقیقه 71 فرصتی استثنایی نصیب ایران شد و مظلوم با جاگذاشتن مدافع کانادا و فریب کاردوچی دروازه را هدف گرفت اما توپ به تیر دروازه برخورد کرد و در برگشت هم عزت اللهی توپ را از مقابل دروازه به بیرون زد.

دقیقه 75 یک ضربه خطا در پشت محوطه جریمه کانادا فرصت مناسب دیگری برای تیم ایران بود تا مصطفی هاشمی با ضربه ای دقیق دروازه را هدف بگیرد اما باز هم تیر دروازه بود که کاردوچی و کانادا را نجات داد. در ادامه سیدی و مهربان جایگزین جعفری و هزامی در زمین شدند.

قلی زاده دیگر بازیکن ایران بود که در مصافی تک به تک توپ را به دستان کاردوچی کوبید تا باز هم موقعیت خوبی برای تیم ایران از دست برود. لحظات خاتمهی بازی حملات پر دامنه و بی امان شاگردان دوستی مهر به اوج رسید. دقیقه 88 حرکت مظلوم توپ را در یک قدمی مقابل دروازه به سیدی رساند اما او هم توپ را به دستان کاردوچی کوبید و در برگشت ضربه بازیکنان ایران به بیرون رفت. حملات ایران تا خاتمه بازی ادامه داشت اما سد دفاعی کانادا و دروازه بان این تیم شکسته نشد تا بازی در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یابد.

در این دیدار محسن حسینی از ایران و روبوس، فروئس،گوردون و دیویس از کانادا کارت زرد دریافت کردند. با این نتیجه کانادا و ایران هر کدام با 2 امتیاز و براساس تفاضل گل به ترتیب در رده اول و دوم گروه E قرار گرفتند این در حالی است که اتریش و آرژانتین دیگر دیدار این گروه و دومین بازی خود را از ساعت 19:30 شروع خواهند کرد که نتیجه آن در مشخص وضعیت جدول تاثیرگذار خواهد بود.

منبع: تسنیم
انتشار: 3 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 319

به "تقسیم امتیازات میان ایران و کانادا، تیر دروازه، شاگردان دوستی مهر را متوقف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تقسیم امتیازات میان ایران و کانادا، تیر دروازه، شاگردان دوستی مهر را متوقف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید