تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران

به گزارش مسافرت رو، تهران (پانا) - رئیس سازمان اورژانس کشور ضمن قدردانی از همکاری شهرداری تهران با اورژانس گفت ماحصل همکاری شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور منجر به سرعت بالای کیفیت خوب خدمات و رضایت مندی همشهریان شده است.

تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران

پیرحسین کولیوند در این باره اضافه کرد: آموزش یکی از وظایف سازمان اورژانس کشور است که با همکاری شهرداری تهران به خوبی در حال اجرا است.

وی در مورد مدیریت بحران نیز گفت؛ همکاری خوب شهرداری تهران با سازمان اورژانس کشور علاوه بر بهبود کیفیت خدمات در زمان های بحران منجر به صرفه جویی و ذخیره سازی منابع شده است.

رئیس سازمان اورژانس کشور در مورد امداد هوایی در شهر تهران نیز گفت: با احداث پد بالگرد در مناطق مختلف تهران، امداد رسانی بهتر و با سرعت صورت گرفته است.

دکتر کولیوند گفت: در شرایط فعلی همدلی و همفکری بین بخشی برای یاری به هموطنان ضروری است و یاری شهرداری نمونه شاخص همدلی است.

بر اساس گزارش مرکز اطلاع رسانی سازمان اورژانس کشور، پیروز حناچی شهردار تهران نیز در این نشست گفت: تیم مدیریت شهری به تنهایی نمی تواند تمام خدمات را به همشهریان ارائه بدهد و همکاری با سازمان هایی مانند سازمان اورژانس کشور به ما یاری می نماید که خدمات بهتری را ارائه بدهیم.

وی اضافه کرد: ما هنوز با بحران جدی در شهر تهران روبرو نشدیم و خدمات و همکاری های فعلی می تواند مانوری برای آمادگی بیشتر و بهتر در شرایط بحرانی باشد.

شهردار تهران گفت: زیر ساخت ها برای همکاری های بیشتر فراهم است و این تفاهم نامه در راستای افزایش همکاری های بیشتر است.

بنابراین گزارش، هم اکنون بیش از 122 پایگاه اورژانس و 44 پد بالگرد با همکاری شهرداری تهران در شهر تهران مستقر است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 3 خرداد 1400 بروزرسانی: 3 خرداد 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1691

به "تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تفاهم نامه همکاری سازمان اورژانس کشور و شهرداری تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید