تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب را از انحراف نجات داد

به گزارش مسافرت رو، عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: در ماجرای 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی استراتژی مقاومت فعال دانشجویان خط امام در برابر استراتژی سازشِ دولت موقت پیروز شد و انقلاب را از انحراف نجات داد.

تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب را از انحراف نجات داد

به گزارش گروه رسانه های مسافرت رو، سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با مهر، یوم الله 13 آبان را مصداق اراده ملت ایران بر انتخاب استراتژی مقاومت فعال در برابر استکبار خواند و گفت: دو استراتژی سازش با استکبار و مقاومت فعال در برابر تمامیت خواهی استکبار از ابتدای انقلاب در مقابل هم قرار گرفته اند، در ماجرای 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی استراتژی مقاومت فعال دانشجویان خط امام در برابر استراتژی سازشِ دولت موقت پیروز شد و انقلاب را از انحراف نجات داد.

عضو هیات رئیسه مجلس یوم الله 13 آبان را انقلاب دوم خواند و گفت: با تسخیر لانه جاسوسی، در واقع ملت ایران عملا به دنیا اعلام کردند که استکبار ستیزی و استقلال محور مبارزه انقلابیون است و از همان زمان صدور انقلاب شروع شد.

عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس ادامه داد: ملت های آزاده دنیا با پدیده ای جدید روبرو شدند که عملا در برابر استکبار ایستاده بود و برای کسب استقلال اراده ای آهنین داشت، همین امر موجب صدور انقلاب به نقاط مختلف دنیا شده و در واقع جمهوری اسلامی را از انزوا خارج و دنیای کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 3 دی 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 659

به "تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب را از انحراف نجات داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسخیر لانه جاسوسی آمریکا انقلاب را از انحراف نجات داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید