بعد از جدایی کالدرون، بازیکنان پرسپولیس نیز تهدید به اعتصاب کردند

به گزارش مسافرت رو، حالا از تیم فوتبال پرسپولیس خبر می رسد که بازیکنان این تیم نیز به وسیله یک نماینده به باشگاه اعلام نموده اند اگر تا فردا مطالبات شان پرداخت نشود دست به اعتصاب می زنند. البته مباحث اقتصادی بخشی از مسائل بازیکنان است، چون آن ها نسبت به نبود امکانات و کیفیت بد زمین تمرین نیز گله مند هستند.

بعد از جدایی کالدرون، بازیکنان پرسپولیس نیز تهدید به اعتصاب کردند

بازیکنان پرسپولیس به مدیرعامل این باشگاه اعلام نموده اند اگر تا فردا مطالبات اقتصادی شان پرداخت نشود تمرین نمی نمایند.

به گزارش ایسنا، بامداد امروز (یک شنبه) باشگاه پرسپولیس اظهار داشت به دلیل به توافق نرسیدن با گابریل کادرون، وی دیگر سرمربی این تیم نخواهد بود و از این رو این باشگاه به دنبال استخدام مربی جدید خواهد بود. البته یکی از مسائل پرسپولیسی ها این روزها مباحث اقتصادی است چرا که مربی آرژانتینی آن ها به خاطر پرداخت نشدن مطالباتش توانسته قراردادش را یک طرفه فسخ کند.

حالا از تیم فوتبال پرسپولیس خبر می رسد که بازیکنان این تیم نیز به وسیله یک نماینده به باشگاه اعلام نموده اند اگر تا فردا مطالبات شان پرداخت نشود دست به اعتصاب می زنند. البته مباحث اقتصادی بخشی از مسائل بازیکنان است، چون آن ها نسبت به نبود امکانات و کیفیت بد زمین تمرین نیز گله مند هستند.

با توجه به این شرایط باید دید آیا مدیران پرسپولیس می توانند تا فردا بخشی از قراداد بازیکنان را پرداخت نمایند یا همچنان تهدید اعتصاب بر تمرین پرسپولیس سایه می ندازد.

یکی از نزدیکان تیم پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا این خبر را تایید کرد.

منبع: عصر ایران
انتشار: 12 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 833

به "بعد از جدایی کالدرون، بازیکنان پرسپولیس نیز تهدید به اعتصاب کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بعد از جدایی کالدرون، بازیکنان پرسپولیس نیز تهدید به اعتصاب کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید