برابری میزان خروج و بازگشت زائران اربعین در مرزها

به گزارش مسافرت رو، معاون عملیات ناجا اعلام نمود که میزان خروج و بازگشت زائران اربعین در پایانه های مرزی تقریبا برابر شده است.

برابری میزان خروج و بازگشت زائران اربعین در مرزها

به گزارش مسافرت رو، سردار حسین ساجدی نیا در خصوص وضعیت تردد در محورهای منتهی به چهار پایانه مرزی اعلام کرد: ترافیک در محورهای منتهی به پایانه مرزی مهران پرتردد است و از هر دو محور چه در راستا رفت و چه در راستا برگشت، عبور و مرور جریان دارد. به طوریکه ترددها برای ورود و خروج در پایانه مرزی مهران از شب گذشته برابر شده است.

وی با بیان اینکه طبق آمارها امروز تا به این لحظه 41 هزار نفر ورود و 24 هزار نفر خروج از مرز مهران را داشتیم گفت: روز گذشته نیز تقریبا 118 هزار نفر از مرز مهران خارج و 101 هزار نفر هم از مرز مهران وارد کشور شدند.

معاون عملیات ناجا به مرز شلمچه و چذابه اشاره نمود و گفت: محور مرز شلمچه خلوت است و تردد خودروها به آسانی در حال اجرا است و مسئله ای نداریم. پایانه مرز شلمچه همانند مرز مهران است البته به خاطر اینکه اتباع خارجی از مرز شلمچه عبور می نمایند در گیت های اتباع خارجی، تردد سنگین است. در مرز شلمچه نیز میزان رفت و برگشت زائران از روز گذشته برابری می نماید و اکنون هم عبور و مرور به آسانی صورت می گیرد و مسئله ای وجود ندارد.

ساجدی نیا که در یک برنامه رادیویی صحبت می کرد در خصوص مرز چذابه نیز گفت: در مرز چذابه نیز مشکل خاصی برای تردد وجود ندارد.

وی در خصوص افرادی که گذرنامه یا برگ تردد خود را گم نموده اند، گفت: ما هم در نجف اشرف و هم در کربلا کنسولگری داریم و افرادی که در داخل خاک عراق مدارکشان را گم نموده اند می توانند با مراجعه به کنسولگری های ما اقدام به دریافت مدارک گم شده شان را نمایند ولی اگر در بین راه افراد مدارکشان را گم کردند زمانی که به گیت های ما مراجعه نمایند طبق هماهنگی هایی که با طرف عراقی منعقد شده آن ها این افراد را تحویل ما می دهند ما در همانجا پیگیری می کنیم و رسیدگی لازم انجام می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 594

به "برابری میزان خروج و بازگشت زائران اربعین در مرزها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برابری میزان خروج و بازگشت زائران اربعین در مرزها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید