بازدید از کانون ارزیابی دستیاران مدیران شهری

به گزارش مسافرت رو، رییس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران طرح جذب دستیاران در شهرداری تهران را اقدامی ارزشمند در راستای به کارگیری نیروهای توانمند و مستعد به منظور توسعه منابع انسانی بر مبنای اصل شایسته گزینی و استعدادیابی بیان کرد.

بازدید از کانون ارزیابی دستیاران مدیران شهری

از وبسایت ویکی پدیا دیدن نمایید.

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، رضا کرمی محمدی رییس این سازمان در بازدید از کانون ارزیابی دستیاران مدیران شهرداری تهران که در انجمن شهر تهران انجام شد، ضمن اظهار امیدواری در مورد آینده روشن این طرح در مدیریت شهری گفت: این طرح در درازمدت می تواند تاثیرات عمیقی در مدیریت شهری بگذارد.

کرمی محمدی در مورد تبیین و تشریح اهداف ارزیابی نیروهای انسانی برای جذب به عنوان دستیار مدیران شهری اضافه نمود: ما امکان توسعه نیروی انسانی با ظرفیت های بالای دانشی را داریم و می توانیم از نیروی انسانی متعهد و فارغ التحصیلان دانشگاه های کشور بهره ببریم. این اقدام موجب استفاده عادلانه از این ظرفیت ها در جهت یاری به اتخاذ تصمیمات بهتر برای شهر خواهد شد.

در این بازدید حامد مظاهریان، معاون شهردار تهران، رضا کرمی محمدی، رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران شهر تهران، محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران و سید مصطفی قاضی زاده، مدیرعامل شرکت خدمات اداری شهر حضور داشتند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 دی 1399 بروزرسانی: 8 دی 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1416

به "بازدید از کانون ارزیابی دستیاران مدیران شهری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید از کانون ارزیابی دستیاران مدیران شهری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید