امضا تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و صداوسیما

به گزارش مسافرت رو، سید پرویز فتاح با تأکید بر نقش محوری رسانه در چرخه یاری رسانی به نیازمندان گفت: باید در تولیدات صداوسیما به مفاهیم انفاق، احسان و یاری به همنوع بیشتر پرداخته گردد.

امضا تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و صداوسیما

وی درباره تفاهم نامه همکاری با سازمان صداوسیما شرح داد: این تفاهم نامه همکاری باهدف اطلاع رسانی خدمات امداد، ترویج پویش­ها و طرح­های مشارکتی این نهاد برای افزایش اعتماد عمومی و مشارکت مردمی از طریق روش­های نوین الکترونیکی امضاگردیده است. فتاح ادامه داد: همچنین ساخت برنامه های اطلاع­ رسانی به منظور شفاف­ سازی نحوه توزیع و مصرف یاری­های مردمی، الگوسازی و معرفی خیران و حامیان برجسته کمیته امداد، ترویج فرهنگ خیر و احسان و جلب مشارکت مردم از طریق شبکه های رادیویی و تلویزیونی استان­ها و ایجاد بستر مناسب برای ترویج و تبلیغ محصولات مددجویان در راستای حمایت از فراوری کالای ایرانی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.

رئیس کمیته امداد گفت: بر اساس این تفاهم نامه سازمان صداوسیما متعهد گردیده است، طراحی و فراوری پیغام ها و برنامه ها در این زمینه بر مبنای پژوهش و تحقیق باشد.

وی با بیان اینکه اقدامات رسانه ملی در افزایش مشارکت مردمی در زمینه یاری به قشر محروم غیرقابل انکار است گفت: با یاری این سازمان مبلغ یاری به ایتام تحت حمایت در سال 96 از 300 میلیارد به بیش از 600 میلیارد تومان افزایش یافت.

فتاح با بیان اینکه وضع کنونی اقتصاد خدمت به قشر مستضعف را بسیار سخت نموده است اظهار داشت: با وجود این امدادگران این نهاد با همکاری دیگر مسئولان کوشش می نمایند تا بهترین خدمات را به نیازمندان بدهند.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه دشمن برقشر محروم و ضعیف جامعه برای ایجاد نارضایتی در کشور تمرکز نموده است اضافه کرد: با توجه به این وضعیت اقدامات این نهاد دقیقاً مقابله با دشمن است.

علی عسکری، رئیس سازمان صداوسیما نیز در حاشیه امضا این تفاهم نامه بر هم افزایی این مجموعه با کمیته امداد برای یاری به قشر محروم جامعه تأکید کرد و گفت: رسانه ملی باید کوشش کند روحیه انفاق را در جامعه بیش از پیش گسترش دهد.

وی با بیان اینکه علمکرد کمیته امداد در سال های اخیر موجب افزایش اعتبار این نهاد در میان عموم مردم گردیده است تاکید نمود: براساس اعتمادی که مردم به رسانه ملی دارند می توان با هم افزایی این دومجموعه جامعه را به انفاق تشویق کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 دی 1397 بروزرسانی: 30 فروردین 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 48

به "امضا تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و صداوسیما" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امضا تفاهم نامه همکاری میان کمیته امداد و صداوسیما"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید