اشتغال حوزه کشاورزی استان بوشهر گسترش می یابد، توسعه گلخانه ها

به گزارش خبرنگاران، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر سه شنبه در نشست ستاد اقتصاد مقاومتی استان بوشهر با تبریک ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) گفت: زنان در جامعه اسلامی باید این بانوی بزرگ و عظیم الشان را الگوی خود قرار دهند.

اشتغال حوزه کشاورزی استان بوشهر گسترش می یابد، توسعه گلخانه ها

وی با اشاره به فرمان رهبر معظم انقلاب در خصوص گام دوم انقلاب اضافه کرد: مسئولان باید در راستای امیدآفرینی در جامعه اهتمام ورزند که این مهو با کار و کوشش شبانه روزی و فعالیت جهادی و حداکثری محقق می گردد و همه مدیران موظف هستند آستین ها را بالا بزنند و شبانه روزی پای کار باشند تا رضایت مندی مردم فراهم گردد.

استاندار بوشهر در ادامه با اشاره به پرداخت تسهیلات اشتغال روستایی و عشایری در استان خاطر نشان کرد: در استان با پیگیری و نظارت دقیقی که انجام شد، شاهد ایجاد مشاغل زیادی از این تسهیلات بودیم و به ویژه در حوزه کشاورزی بیشترین پرداختی را داشتیم که منجر به ایجاد شغل شده است.

گراوند توضیح داد: در بحث بازآفرینی بافت های فرسوده نیز انتظار دارم با همکاری و موضوع اداره کل راه و شهرسازی و همکاری سایر دستگاه های ذیربط، اقدامات لازم انجام گردد که علاوه بر اشتغال زایی در زیباسازی بافت های فرسوده نیز بسیار تاثیرگذار است.

وی ابراز داشت: در زمینه تسهیلات در رونق فراوری نیز گام های خوبی برداشته شده و به فضل خدا با پرداخت تسهیلات به واحدهای فراوریی شاهد رونق فراوری و افزایش اشتغال در واحدها هستیم.

استاندار بوشهر بر لزوم حمایت از طرح های گلخانه ای تاکید نمود و گفت: با توجه به ظرفیت آب و هوای استان، کشت گلخانه ای بسیار مناسب است و از ایجاد شهرک های گلخانه ای حمایت می کنیم.

گراوند از پرداخت 172 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی روستایی و عشایری در استان بوشهر اطلاع داد و اضافه کرد: در امسال بیش از 172 میلیارد تومان تسهیلات کم بهره برای ایجاد اشتغال در مناطق روستایی و عشایری پرداخت شده که بیش از 2 هزار شغل با این تسهیلات ایجاد شده است.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: بروزرسانی: 30 خرداد 1398 شناسه مطلب: 218

به "اشتغال حوزه کشاورزی استان بوشهر گسترش می یابد، توسعه گلخانه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتغال حوزه کشاورزی استان بوشهر گسترش می یابد، توسعه گلخانه ها"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید