ارتش جمهوری اسلامی مایه آرامش آحاد ملت ایران است

به گزارش مسافرت رو، خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان ارتش را مایه آرامش آحاد ملت ایران دانست و اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی همیشه و پیوسته در صحنه های مهم و فراموش نشدنی پیوند خود را با ملت و ارزش ها نشان داده است.

ارتش جمهوری اسلامی مایه آرامش آحاد ملت ایران است

ارسلان زارع در مراسم بزرگداشت روز ارتش که در مرکز آموزش تخصص های دریایی باقر العلوم(ع) رشت برگزار گردید، با اشاره به ابتکار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در نامگذاری روز ارتش جمهوری اسلامی، اظهار کرد: 29 فروردین روز اقتدار ملی، پاسداشت کوشش های خالصانه و شجاعانه همه ارتشیان فداکار و ولایتمدار و احترام به ایثار همه ایثارگران است.

وی ارتش جمهوری اسلامی ایران را یادآور ایمان و اعتقاد استوار، انضباط و حرکت در چارچوب قانون و منافه و مصالح ملی دانست و اضافه کرد: ارتش وظیفه پاسداری از استقلال و تمامیت ارضی سراسر این مملکت پهناور و همچنین حفاظت و حراست از مرزهای جغرافیایی، سیاسی و فرهنگی ایران اسلامی را به شایستگی و با صلابت بر دوش دارد.

استاندار گیلان، ارتش را نماد میهن دوستی، شجاعت و فداکاری دانست و مطرح کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران از نخستین روزهای پیروزی انقلاب اسلامی همیشه و پیوسته در صحنه های مهم و فراموش نشدنی پیوند خود را با ملت و فداکاری خود را در راه ارزش های ایرانی - اسلامی نشان داده است.

زارع، با اشاره به نقش آفرینی مطلوب ارتش در برقراری امنیت و آرامش جامعه، ادامه داد: ارتش در همه جا برای اقتدار ایران عزتمند و خدمت بی چشمداشت به مردم حتی در دشوارترین عرصه ها سرمشق و الگو بوده است.

وی ارتش را مایه آرامش آحاد ملت ایران دانست و اعلام نمود: مردم کشورمان و نیز استان گیلان فراموش نمی نمایند که ارتشیان دریادل سال گذشته در دوران اوج همه گیری بیماری کووید19 در کنار مدافعان سلامت و یاوران حفاظت از جان مردم با همدلی حماسه ها آفریدند و تاریخ ساز شدند لذا از همه مجاهدت ها، کوشش ها و خدمات خالصانه ارتشیان غیور تشکر و قدردانی می کنم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 اردیبهشت 1400 بروزرسانی: 27 اردیبهشت 1400 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1679

به "ارتش جمهوری اسلامی مایه آرامش آحاد ملت ایران است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتش جمهوری اسلامی مایه آرامش آحاد ملت ایران است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید