شروع تحقیقات درباره قرارداد جنجالی ویلموتس، مطلعین احضار شدند

به گزارش مسافرت رو، قرارداد جنجالی فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی قوتبال ایران تا به امروز حدود 9 میلیون یورو برای فوتبال ایران هزینه در بر داشته است. مربی که با نتایج نه چندان خوب و حضور اندک در کشور، خسارت فراوانی را به فوتبال ایران وارد نموده است.

شروع تحقیقات درباره قرارداد جنجالی ویلموتس، مطلعین احضار شدند

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

ورود جدی نها های نظارتی به موضوع قرارداد ویلموتس پس از آن رخ داد که کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در حکمی فوتبال ایران را 6 میلیون و 137 هزار یورو جریمه محکوم کرد.

نهاد های نظارتی که پیش از این به موضوع قرارداد ویلموتس ورود نموده بودند، امروز چهارشنبه 29 مرداد در اولین گام با احضار تعدادی از مطلعین و مرتبطین پفراینده، فرایند تازه ای را برای پیگیری قضایی این موضوع شروع نموده اند. فرایندی که به نظر می رسد در روز های آینده نیز ادامه خواهد داشت تا بر این اساس مدیران و متهمان اصلی انعقاد قرارداد عجیب فدراسیون فوتبال با مارک ویلموتس جوابگوی سومدیریت هایشان باشند.

حراست وزارت ورزش با تایید این موضوع تاکید نمود که با تمام متخلفان قرارداد مذکور در هر سطحی برخورد خواهد شد و در این راه نیز از هیچ کوششی برای شناسایی متخلفان اصلی و احقاق حق نسبت به فوتبال کشور دریغ نخواهد شد.

منبع: فرارو
انتشار: 21 مهر 1399 بروزرسانی: 21 مهر 1399 گردآورنده: mosaferatro.ir شناسه مطلب: 1255

به "شروع تحقیقات درباره قرارداد جنجالی ویلموتس، مطلعین احضار شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع تحقیقات درباره قرارداد جنجالی ویلموتس، مطلعین احضار شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید